GAMENERD.PL

WYRUSZ W PODRÓŻ DO PIEKŁA W NEVERWINTER: AVERNUS

Neverwinter gamenerd

Perfect World Entertainment i Cryptic Studios z radością ogłaszają, że Avernus – następna duża aktualizacja do darmowej gry MMORPG, Neverwinter–trafi na komputery PC już 30 czerwca, a na konsole Xbox One i PlayStation 4 w niedalekiej przyszłości.

Najnowszy dodatek podsumowuje wydarzenia z poprzedniej aktualizacji Infernal Descent, wysyłając graczy w epicką podróż przez Pustkowia Avernus („Wastes of Avernus”).

Avernus wyśle wszystkich nowych i powracających graczy w nową podróż, podczas której będą mogli zasiąść za sterami piekielnych machin wojennych, odkryć tajemniczą przeszłość Arcydiabła Zariela i doświadczyć na własnej skórze, jak ich działania wpływają i zmieniają otaczający ich świat. Dodatek wprowadza również epicką zawartość fabularną podsumowującą historię z poprzedniej aktualizacji – opartą na stołowej przygodzie Dungeons & Dragons, Baldur’s Gate: Descent Into Avernus.

Neverwinter to darmowa gra MMORPG akcji z dynamiczną walką i epickimi podziemiami. Gracze eksplorują rozległe miasto Neverwinter i jego okolice, poznając jego żywą historię w Zapomnianych Krainach i walcząc z jego licznymi wrogami. Neverwinter jest dostępne za darmo w cyfrowej wersji na komputerach PC oraz konsolach Xbox One (z Xbox Live Gold*) i PlayStation 4 (PlayStation Plus nie jest wymagane).

*Na konsoli Xbox, wymagane członkostwo Xbox Live Gold (sprzedawane oddzielnie).

Aby pobrać i zagrać w Neverwinter już dziś za darmo, odwiedź playneverwinter.com.

Komentarze