GAMENERD.PL

WW1 Sky Aces rozgrzewa silniki i przygotowuje się do inwazji na Nintendo Switch

Warplanes: WW1 Sky Aces Gamenerd

Wciel się w jednego z dzielnych pionierów testujących wynalazek braci Wright w akcji. Przygotuj lądowisko dla Warplanes: WW1 Sky Aces na swoim Switchu, żeby gra mogła bezpiecznie wylądować 11 grudnia.

Sprawdź swoje umiejętności i wytrzymałość pilotowanych przez Ciebie maszyn w ekstremalnych wojennych warunkach, w których zarówno ich konstruktorzy jak i piloci dopiero poznawali swoje ograniczenia. Zostań legendą walk powietrznych u początków ich istnienia, spraw żeby Twoje imię było szeroko znane wśród wrogów i zmień przebieg wojny!

O WARPLANES: WW1 SKY ACES

Poczuj się jak sławny pilot Manfred von Richthofen znany również jako “Czerwony Baron” pilotując jego Fokkera Dr.I oraz 30 innych, historycznych maszyn, które otrzymasz do dyspozycji. Od lekkich samolotów bojowych Airco DH.2 do potężnych, czterosilnikowych bombowców Sikorski Ilya Muromet. Rozbuduj każdą maszynę i nadaj jej indywidualny wygląd, aby już z daleka siać postrach wśród Twoich wrogów.

Zastosuj styl lotu, który najlepiej odpowiada Twoim umiejętnościom. Wybierz Tryb Pilota, w którym będziesz mógł się skupić na walce, zdobywaniu oraz rozbudowywaniu samolotów lub Tryb Dowódcy Eskadry. W tym ostatnim poza toczeniem spektakularnych powietrznych bitew będziesz również odpowiedzialny za zarządzanie zasobami, rekrutowanie i trenowanie pilotów oraz rozbudowę bazy.

Opowiedz się po jednej ze stron konfliktu dołączając do państw Ententy i walcząc w dwóch dostępnych kampaniach, albo przelewaj krew za państwa centralne w pojedynczej kampanii. Walka po obu Stronach pozwoli Ci doświadczyć trudu starć na wszystkich głównych frontach I Wojny Światowej.

Lataj nad większością krajów, które wzięły udział w konflikcie. Pilotuj samoloty bojowe i bombowce. Chroń swój teren lub ostrzeliwuj wrogie cele naziemne. Staw czoła potężnym zeppelinom i artylerii przeciwlotniczej siejąc postrach wśród wrogów w trakcie podniebnych bitew I Wojny Światowej.

Warplanes: WW1 Sky Aces Gamenerd

ZOSTAŃ ASEM PRZESTWORZY

  • Doświadcz powietrznych starć rozgrywających się w czasie I Wojny Światowej dzięki intuicyjnemu sterowaniu i przyjemnemu modelowi lotu;
  • Wybieraj pomiędzy zręcznościowym Trybem Pilota, a bardziej zaawansowanym Trybem Dowódcy Eskadry;
  • Odblokuj ponad 30 historycznych samolotów z czasów I Wojny Światowej;
  • Dołącz do Ententy lub przelewaj krew za państwa centralne w trzech kampaniach rozgrywających się w różnych częściach świata;
  • Pilotuj samoloty bojowe oraz bombowce rozbudowując i nadając każdej maszynie indywidualny wygląd, aby odzwierciedlała Twoją osobowość;
  • Chroń swój teren lub ostrzeliwuj wrogie cele naziemne oraz próbuj zestrzelić potężne zeppeliny unikając jednocześnie artylerii przeciwlotniczej;
  • Staraj się przeżyć, zostań legendą i zmień losy wojny!

Warplanes: WW1 Sky Aces tworzy studio Home Net Games. Gra zostanie wydana na Switchu 11 grudnia dzięki 7Levels.

Więcej informacji na temat gry można znaleźć w sklepie Nintendo, na stronie wydawcy oraz na Facebooku.

Komentarze