GAMENERD.PL

Wiedźmin 3 w FPP? Tak, ale tylko na PC [WIDEO]

Wiedźmin 3

Jak donosi portal planetagracza.pl moder o nicku SkacikPL pracuje nad modem, który doda do gry Wiedźmin 3 tryb FPP.

Na razie modyfikacja gry Wiedźmin 3 jest w fazie testów, ale  już teraz możemy obejrzeć pierwsze materiały z rozgrywki. Poniżej można zobaczyć efekty dotychczasowej pracy, które wyglądają nad wyraz dobrze:


Biorąc pod uwagę ostatnie osiągnięcia w technologii VR to kto wie, może uda się dosłownie wcielić w postać Białego Wilka.

[notice]Gra action RPG, stanowiąca trzecią część przygód Geralta z Rivii. Podobnie jak we wcześniejszych odsłonach cyklu, Wiedźmin 3: Dziki Gon bazuje na motywach twórczości literackiej Andrzeja Sapkowskiego. Nie jest jednak bezpośrednią adaptacją żadnej z jego książek. Fabuła gry koncentruje się na kilku wątkach dotyczących m.in. utraconej miłości Geralta, inwazji Nilfgaardu na Królestwa Północy oraz tytułowych, mitycznych łowów. Rozgrywka utrzymana jest w sandboksowym stylu, dając graczom dużą swobodę w eksplorowaniu rozległego świata (ponad 40-krotnie większego niż w Wiedźmin 2: Zabójcy Królów) i wykonywaniu setek pobocznych misji. Deweloperzy ze studia CD Projekt RED zadbali o solidną porcję nowości, w tym nowy silnik REDengine3, oferujący znakomitej jakości oprawę audiowizualną.[/notice]

Komentarze

Ostatnie wpisy:

Obserwuj nas