GAMENERD.PL

Wiedźmin 2 za darmo dla uczestników zamkniętej bety Gwinta!

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów

Uczestnicy zamkniętej bety gry karcianej Gwint od CD Projekt RED w ramach prezentu otrzymają od studia grę Wiedźmin 2: Zabójcy Królów na platformie GOG.

Grę Wiedźmin 2 można dopisać do biblioteki (jeśli oczywiście już jej nie posiadamy), logując się na koncie, na którym graliśmy w Gwinta. Skorzystać z prezentu możemy do 29 maja do godziny 14:00 czasu polskiego.

A jest to prezent nie byle jaki bo ta wersja gry to Edycja Rozszerzona. Zawiera ona wszystkie wydane aktualizacje, dodające m.in. wyższy poziom trudność, bardziej rozbudowany samouczek oraz nowe postacie, potwory i zadania.

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów

Jutro rozpoczną się publiczne testy gry Gwint: Wiedźmińska gra karciana, czyli karcianki opartej na mini-grze z trzeciej odsłony Wiedźmina. Dotąd produkcja była dostępna wyłącznie w ramach zamkniętej bety, rozpoczętej jeszcze w październiku zeszłego roku.

 

[notice]Wiedźmin 2: Zabójcy królów to gra z gatunku RPG akcji, stanowiąca drugą część przygód Geralta z Rivii. Podobnie jak pierwowzór z 2007 roku, Wiedźmin 2: Zabójcy Królów jest dziełem studia CD Projekt RED. Fabuła gry kontynuuje wątek udaremnionego zamachu na króla Foltesta. Wraz z pojawieniem się tajemniczego mężczyzny zwanego Królobójcą tytułowy wiedźmin uwikłany zostaje w skomplikowaną intrygę polityczną, w której ważą się losy kilku królestw.[/notice]

G2A Game Deals

Komentarze