GAMENERD.PL

Weekend pełen gamingowych atrakcji – Premiera Call of Duty: Infinite Warfare

Weekend pełen gamingowych atrakcji – Premiera Call of Duty: Infinite Warfare

Dla wszystkich fanów serii Call of Duty sieci Saturn i Media Markt przygotowały specjalne premierowe atrakcje z najnowszą częścią gry w roli głównej. Weekend pod znakiem Call of Duty: Infinite Warfare rozpocznie się w już w czwartek 3 listopada, dzień przed oficjalną polską premierą gry! Już o północy grę będzie można kupić w warszawskim Saturnie w CH Blue City.

Call of Duty to jedna z najpopularniejszych serii gier z gatunku first-person shooter o tematyce wojennej, która od 13 lat jest doceniana nie tylko przez graczy, ale również krytyków. W najnowszej odsłonie twórcy przenieśli akcję do futurystycznego okołoziemskiego kosmosu. Jednak to nie koniec niespodzianek, jakie czekają na polskich fanów serii. Call of Duty: Infinite Warfare będzie pierwszą grą z serii, w której gracze będą mogli skorzystać z pełnej, polskiej wersji językowej.

Z okazji premiery jednej z najbardziej wyczekiwanych gier roku Call of Duty: Infinite Warfare sieć Saturn oraz Media Markt wspólnie z CDP.pl i Sony Computer Interactive przygotowały dla wszystkich fanów weekendowe atrakcje. 3 listopada br., na dzień przed oficjalną premierą wydawnictwa w Polsce, w centrum handlowym Blue City odbędzie się Nocna Premiera pełna niespodzianek! Dlaczego nie może tam zabraknąć żadnego fana Call of Duty? Po pierwsze, będzie to niepowtarzalna okazja by zostać jedną z pierwszych osób w Polsce, która w sklepie Saturn na specjalnie przygotowanych konsolach PlayStation 4® zagra w najnowszą część serii. Po drugie, podczas premiery będzie można spotkać się z gwiazdami polskiej obsady dubbingowej gry, między innymi Olgą Bołądź, a także Rezigiuszem – znanym wszystkim graczom gamingowym YouTuberem. A już od północy i to tylko przez godzinę, w Saturn Blue City będzie można kupić najnowszą odsłonę Call od Duty! Jednak to nie koniec atrakcji, jakie organizatorzy przygotowali dla gości imprezy! Na fanów czekają też liczne konkursy z gamingowymi nagrodami, pokazy, a także turnieje cosplayerów. Start Nocnej Premiery – godzina 21:30 w centrum handlowym Blue City w Warszawie na poziomie -1.

Dla wszystkich tych, którzy nie będą mogli wziąć udziału w premierowej imprezie organizatorzy przygotowali także szereg wydarzeń w innych lokalizacjach w całej Polsce! W sklepach Saturn Arkadia w Warszawie i Saturn w Galerii Krakowskiej w Krakowie oraz sklepach Media Markt w centrum M1 w Poznaniu, Media Markt w Galerii Dominikańskiej we Wrocławiu i Media Markt w Czeladzi przez cały weekend, od 4 do 6 listopada br., będzie można zagrać w grę Call of Duty: Infinite Warfare, zdobyć wyjątkowe gadżety oraz wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania będzie Call of Duty: Infinite Warfare Legacy Pro. W skład ekskluzywnego zestawu oprócz najnowszej odsłony gry, wchodzi między innymi Modern Warfare Remastered, przepustka sezonowa oraz steelbook.

Źródło: informacja prasowa

call of duty: infinite warfare