GAMENERD.PL

Warsaw Games Week – Dawn of War III od Cenegi!

dawn of war 3

Podczas tegorocznych targów T-Mobile Warsaw Games Week będziemy mogli zagrać w najnowszą odsłonę gier z uniwersum Warhammera 40000 – Dawn of War III. Najnowsza część cyklu premierę ma zaplanowaną dopiero na przyszły rok, ale jak zapowiada Cenega, będzie w nią można zagrać w Hai Expo w Warszawie w dniach 13-16 października.

Warhammer 40,000: Dawn of War III to wydana na PC strategia czasu rzeczywistego. Za wydaniem tej pozycji stoi studio Relic Entertainment – ten sam zespół, który ten sam zespół, na którego koncie są dwie poprzednie odsłony cyklu.
Gra przenosi nas do mrocznego uniwersum Warhammera 40,000, opracowanego na potrzeby stołowych gier bitewnych przez wydawnictwo Games Workshop. Produkcja oferuje kampanię fabularną – aby się nią cieszyć, nie jest wymagana znajomość wydarzeń z poprzednich dwóch odsłon Dawn of War. Historia obraca się wokół działań trzech frakcji – Kosmicznych Marines z zakonu Blood Ravens pod przywództwem Gabriela Angelo, Eldarów, prowadzonych do boju przez farseera imieniem Macha, oraz Orków, rządzonych żelazną pięścią przez watażkę Gorgutza. Wszystkie trzy grupy przeprowadzają inwazję na planetę Acheron, próbując dotrzeć przed konkurencją do ukrytej tam potężnej broni.

Pozycja ta jest najbardziej wyczekiwaną jak dotychczas odsłoną serii, w związku z czym warto zainwestować w bilet na to wydarzenie. A skoro już o tym mowa, to można je kupić TUTAJ

header_586x192

Komentarze