GAMENERD.PL

UFO: Enemy Unknown – darmowy klucz na Steam!

UFO: Enemy Unknown

Humble Bundle na swojej stronie udostepnił do pobrania za darmo kultowego klasyka – UFO: Enemy Unknown (X-COM: UFO Defense) Będzie dostępny bezpłatnie jeszcze przez nieco ponad 24 godziny.

W serii X-COM najważniejsza jest taktyka i nie inaczej było w Enemy Unknown. Tytuł wymaga od gracza skupienia i pomyślunku – nie należy do najłatwiejszych, ale cały trud włożony w rozgrywkę potrafi sowicie wynagrodzić. Kto grał, ten wie. Kto nie grał, ten teraz nie ma już wymówki.

Teraz całkowicie za darmo!

Aby pobrać grę, należy udać się pod adres znanego ze sprzedaży charytatywnej paczek gier serwisu Humble Bundle, załóżyć konto w serwisie i kliknąć na zielony przycisk „Get It Free!„.

[button style=”1″]To wszystko! Po zakończeniu procesu, otrzymacie darmowy kod na grę w wersji na platformę Steam.[/button]

 

[notice]Gra UFO: Enemy Unknown (w Stanach Zjednoczonych znana pod nazwą X-COM: UFO Defense) wydana w 1994 roku przez studio MicroProse, w której naszym zadaniem jako szefa komórki do zwalczania sił pozaziemskich X-Com była walka z obcymi, stałą się przełomem i kamieniem milowym w gatunku strategii. Naśladować tę konwencje próbowało potem wiele tytułów, niektóre były nawet całkiem udane (najbardziej znana z nich jest seria Jagged Alliance) jednak żadna nie osiągnęła takiego sukcesu i nie stała się pozycją tak kultową w oczach fanów jak klasyczny XCOM.[/notice]

 

 

XCOM: Enemy Unknown możecie pobrać zupełnie za darmo, ale musicie się pospieszyć, ponieważ promocja obowiązuje do 1 lutego, do godziny 19:00 polskiego czasu.

 

 

Komentarze

Ostatnie wpisy:

Obserwuj nas