GAMENERD.PL

TRACKMANIA – remake ścigałki w wersji starter za darmo!

Trackmania GAMENERD

Ubisoft ogłasza, że Trackmania® jest już dostępna na Epic Games oraz Uplay, w wersji Starter Access za darmo, Standard Access za 9.99 dolarów oraz Club Access za 29.99 dolarów.

Ubisoft Nadeo powraca z największym i najbardziej atrakcyjnym remake’em legendarnej gry Trackmania® Nations, łącząc łatwą do zrozumienia, ale trudną do opanowania rozgrywkę ze świeżym wyglądem. Gracze mogą rywalizować ze sobą oraz innymi w trybie solo lub wieloosobowym na regularnie aktualizowanych torach. Dodatkowo, dzięki zmienionym elementom torów i edytorom, gracze mają większą swobodę w tworzeniu własnych torów i mogą wykorzystywać serwery testowe nowych map, by udostępniać swoje niestandardowe tory do sprawdzania i oceniania przez społeczność.

Wydarzenia społecznościowe są w samym centrum Trackmanii, z łatwym dostępem w grze i umożliwieniem zmagań e-sportowych graczom na wszystkich poziomach, od zwykłych zawodów po otwarte ligi międzynarodowe. Widzowie i gracze mogą z ekscytacją śledzić mecze na poziomie zawodowym podczas Trackmania Grand League dwa razy do roku.

Wersja Starter Access gry Trackmania oferuje graczom bezpłatny dostęp do 25 ekscytujących torów z oficjalnej kampanii i możliwość sprawdzania torów stworzonych przez graczy w Arcade Channel. Gracze będą mogli także korzystać z podstawowych edytorów i co tydzień rywalizować w Lidze Narodów.

Dla bardziej zaangażowanych graczy, wersja Standard Access oferuje dodatkowe narzędzia do tworzenia, a także dodatkowe wydarzenia online, a Club Access zapewnia dalsze możliwości modyfikacji oraz pozwala graczom na interakcję w ramach społeczności w grze. Obie wersje umożliwiają graczom zachowanie „Oficjalnych” torów, „Toru Dnia” i zaawansowanego edytora torów, nawet po upłynięciu roku.

Więcej informacji na temat gry Trackmania znajdziesz na stronie https://www.ubisoft.com/en-us/game/trackmania/trackmania.

Najnowsze informacje dotyczące gier Ubisoftu, znajdziesz w sekcji Ubisoft News na news.ubisoft.com.

Komentarze