GAMENERD.PL

Torchlight III ujawnia ostatni akt gry „Echonok”

Torchlight III Echonok GAMENERD

TORCHLIGHT III WE WCZESNYM DOSTĘPIE NA STEAM OTRZYMUJE NOWĄ ZAWARTOŚĆ WRAZ Z PREMIERĄ „ECHONOK” JUŻ 30 CZERWCA

Perfect World Entertainment i Echtra Games z radością ogłaszają Echonok – strefę będącą miejscem akcji trzeciego, finałowego aktu w Torchlight III. Ten niezwykle wyczekiwany następca ukochanej serii Torchlight jest już dostępny w ramach wczesnego dostępu w serwisie Steam. Echonok kontynuuje epicką sagę na granicy świata Torchlight III – odblokowując dodatkową zawartość fabularną, unikalne środowiska oraz mnóstwo niezwykle trudnych podziemi wypełnionych po brzegi nowymi bossami, wrogami i łupami w stylu tej lokacji. Nowy akt będzie dostępny dla wszystkich graczy Torchlight III we wczesnym dostępie już 30 czerwca.

Gracze zwiedzający Echonok kontynuują swoją misję ku powstrzymaniu najazdów Netherima, plądrując starożytne sale należące niegdyś do krasnoludów. Po pokonaniu szalonego Sadisty, całkowicie owładniętego przez wpływy Netherima, dzielni poszukiwacze przygód z Torchlight III będą musieli stawić czoła jego podstępnej siostrze Veriss – która włada Sercem Pustki („Void Heart”) umożliwiającym scalenie płaszczyzn należących do ludzi i jej mrocznego władcy z innego wymiaru. Powstrzymanie jej zabójczego planu nie będzie łatwym zadaniem, albowiem szczyty góry Echonok aż roją się od Voltura – przedstawicieli plugawej rasy dziwacznych padlinożerców będących hybrydami maszyn z ptakami – którzy będą zawzięcie bronić swojego nowego domu.

Torchlight III Echonok GAMENERD

Walcząc o przyszłość ludzkości, poszukiwacze przygód muszą odważnie wyruszyć na nową granicę, by rąbiąc i tnąc raz na zawsze ocalić ludzkie światy od złowrogiego Netherima.

Torchlight III to najnowszy następca kultowych klasyków ARPG, Torchlight I i II, pierwotnie opracowywanych przez Runic Games. Ten hardkorowy dungeon crawler przenosi fanów z powrotem do uniwersum Torchlight, gdzie będą siekać i rąbać sobie drogę przez zupełnie nowy świat pełen goblinów, zombie i hord innych niebezpiecznych stworzeń. Miłośnicy przygód mogą grać razem ze znajomymi lub wyruszyć w samotną podróż po rozległych pustkowiach, gdzie będą zajmować się grabieżą, eksploracją lochów, zbieraniem epickiego sprzętu i budową własnego fortu, aby pokazać się światu. Torchlight III posiada cztery unikalne klasy bohaterów (Dusk Mage, Forged, Railmaster i Sharpshooter) a także niezliczoną ilość nowych oraz tych dobrze znanych zwierzęcych towarzyszy, którzy będą pomagać graczom w walce o sławę i chwałę.

Aby dowiedzieć się więcej o Torchlight III, odwiedź Torchlight3.com i śledź na Discordzie, Facebooku i Twitterze, aby być na bieżąco.

Komentarze