GAMENERD.PL

Tony Hawk’s Pro Skater 1 and 2 – nowa lista profesjonalnych skaterów

Tony Hawks Pro Skater 1-2 GAMENERD

Fani, którzy zamówią grę cyfrowo w przedsprzedaży, otrzymają dostęp do Warehouse Demo już 14 sierpnia – jeszcze przed oficjalną premierą gry! Nowe talenty reprezentują ewolucję w kulturze oraz zróżnicowanie współczesnego skateboardingu.

Definiująca gatunek seria Tony Hawk’s Pro Skater wyraźnie zaznaczyła swój ślad w grach wideo lat 90., reklamując się nazwiskami topowych skaterów tamtych czasów. Wraz z premierą Tony Hawk’s Pro Skater 1 and 2, która odbędzie się 4 września 2020, dziedzictwo to będzie kontynuowane przez najbardziej znanych współczesnych sportowców – Nyjah Huston, Leo Baker, Leticia Bufoni, Aori Nishimura, Lizzie Armanto, Shane O’Neill, Riley Hawk oraz Tyshawn Jones – dołączają do oryginalnego składu zawodników w remasterze.

“Współczesna deskorolka wywodzi się z pokolenia skaterów, którzy dorastali, grając w oryginalne gry z serii Tony Hawk’s Pro Skater,” powiedziała Michelle Bresaw, wiceprezes ds. Marketingu i Zarządzania Produktem w Activision. “Światowej sławy profesjonalni zawodnicy, których dodajemy do remastera, podpatrzone w grze sztuczki i kombinacje przenieśli do prawdziwego życia. Jesteśmy dumni, że remaster będzie reprezentował współczesną kulturę skaterów, wraz ze zróżnicowanym zestawem zawodników, który spodoba się każdemu graczowi.”

Chociaż niektórzy nowi zawodnicy pojawiali się już w grach z serii Tony Hawk’s Pro Skater, to produkcja Tony Hawk’s Pro Skater 1 and 2 po raz pierwszy pozwoli im wykonywać tricki w dwóch pierwszych grach serii. Co więcej, Activision, spółka należąca w całości do Activision Blizzard, Inc., (NASDAQ: ATVI) ogłasza dziś, że lista nowych talentów będzie zawierać także spersonalizowane tricki zawodników, przedstawione w pełnej krasie jakości HD, na wszystkich poziomach oraz z usprawnieniami rozgrywki, które pokochali fani.

Fani mogą zamawiać już Tony Hawk’s Pro Skater 1 and 2 w przedsprzedaży na PlayStation 4, PlayStation 4 Pro, rodzinę urządzeń Xbox One firmy Microsoft, w tym Xbox One X oraz na PC poprzez platformę Epic. Wszyscy, którzy zdecydują się na cyfrową przedsprzedaż, już od 14 sierpnia 2020 otrzymają dostęp do Warehouse Demo, jeszcze przed oficjalną premierą gry.

Tony Hawk’s Pro Skater 1 and 2 to remaster dwóch pierwszych gier z serii Tony Hawk, w jednym niesamowitym pakiecie. Gra połączy wszystkie oryginalne poziomy, oldschoolowe tricki i inne rzeczy, które pamiętają gracze, wraz z wiernie odtworzonymi miejscówkami, co zapewni oszałamiające wrażenia płynące z rozgrywki. Produkcja będzie zawierać także ulubione przez fanów rozwiązania znane z innych gier serii, w tym revert, lip tricks, wall plant oraz oryginalne tryby multiplayer, zarówno do rozgrywki online jak i lokalnego, kanapowego grania. Tryb Create-A-Park, zawierający solidny edytor pozwalający na nowe opcje modyfikacji oraz tryb Create-A-Skater także powracają w remasterze! Gracze będą mogli udostępniać online swoim znajomym parki oraz stylizacje skaterów z opcjami modyfikacji.

Bazowa wersja gry Tony Hawk’s Pro Skater 1 and 2 będzie dostępna na całym świecie w sugerowanej cenie detalicznej 39.99 dolarów. Wersja digital deluxe, zawierająca unikatową zawartość oraz wyposażenie w grze, będzie dostępna w sugerowanej cenie detalicznej 49.99 dolarów. Dla największych fanów, edycja kolekcjonerska będzie dostępna w sugerowanej cenie detalicznej 99.99 dolarów na terenie USA, zawierając w sobie zawartość z wersji digital deluxe oraz limitowany deck Birdhouse. Informacje dotyczące Tony Hawk’s Pro Skater 1 and 2, w tym lokalne sugerowane ceny detaliczne, można znaleźć na www.tonyhawkthegame.com. Aktualności śledź też w serwisach Twitter, Facebook, Instagram @TonyHawkTheGame, a także subskrybując kanał YouTube, pod adresem YouTube.com/tonyhawkthegame.

Komentarze