GAMENERD.PL

Titanfall 2 – dziś ruszają testy techniczne! [WIDEO]

titanfall 2

Już w ten weekend będzie można pobawić się w multiplayerze gry Titanfall 2 w ramach testów technicznych przeprowadzanych przez ekipę Respawn Entertainment.

Jeżeli jesteście zainteresowani, to możecie już dołączyć do zabawy (tylko w ramach treningu, gdyż multiplayer zostanie odblokowany o godzinie 18:00 czasu polskiego). Wystarczy, że pobierzecie odpowiedni plik z Xbox Store lub PlayStation Store.

PC-towcy muszą obejść się smakiem, gdyż jak stwierdzono w oficjalnym FAQ:

„Test skupi się na analizie danych serwerowych. Dodanie platformy PC przysporzyłoby trudności technicznych, które mogłyby negatywnie wpłynąć na analizę danych”.

Do 21 sierpnia użytkownicy konsol Xbox One i PlayStation 4 będą mogli bawić się dwoma tytanami (Kationa i Spopielacz). Będą także mogli korzystać z następujących zdolności pilotów: ostrza pulsacyjnego, liny z hakiem, holopilota oraz stymulanta.

Deweloperzy udostępnią dwa tryby zabawy – Piloci kontra piloci (8 na 8 osób), w którym walczymy bez wsparcia mechów oraz Łowy (5 na 5 osób). W tej formie rozgrywki trzeba zabijać wrogów z przeciwnej drużyny oraz neutralnej Floty Ocalałych, a następnie potwierdzać kille i otrzymywać w zamian dodatkowe punkty. Zmagania będą się toczyć na mapach Wybuchowo oraz Gospodarstwo.

Jeżeli chodzi o bronie, to do wyboru otrzymamy następujące giwery: R-201, Car, Spitfire, L-Star, Kraber oraz Dublet. To jednak nie wszystko, gdyż w następny weekend (26 – 28 sierpnia) odbędzie się druga faza testów. Otrzymamy w niej dostęp do wszystkiego, co zostało przed chwilą wymienione, a także do dodatkowej zdolności pilota (pole maskujące), trybu Obrona umocnień (przejmowanie wyznaczonych punktów), mapy Baza Kodai oraz trzech kolejnych broni – Alternador, Mastiff i EPG-1. Titanfall 2 ukaże się na konsolach Xbox One, PlayStation 4 oraz komputerach osobistych 28 października bieżącego roku.

Komentarze