GAMENERD.PL

The Division – publiczne serwery testowe

the division

Uruchomienie publicznych serwerów testowych The Division zaliczyło pewne opóźnienie, ale wszystko powinno już działać.

Zespół odpowiedzialny za grę chce naprawić błędy i wyeliminować jak najwięcej problemów. Zanim wprowadzi kolejne aktualizacje na zwykłych serwerach potrzebuje do tego pomocy graczy. Osoby, które mają The Division w swojej kolekcji na PC, mogą pobrać dodatkowo specjalną wersję gry (czyli około 45GB) i wypróbowywać nowości i zmiany na serwerach testowych.

Przed pobraniem specjalnej wersji gry warto mieć na uwadze, że grając na serwerze testowym należy spodziewać się różnych błędów. Brak niektórych funkcji, brak niektórych wersji językowych itp. Postępy poczynione na PTS nie będą przenoszone do normalnej wersji gry, natomiast postacie z normalnej wersji będą regularnie przenoszone do wersji PTS. Publiczne serwery testowe będą włączane tylko na czas testów i zbierania opinii.

Kolejna aktualizacja The Division, oznaczona numerem 1.4, ma zostać wydana w październiku.

[notice]Tom Clancy’s The Division to gra akcji z elementami RPG, ukierunkowana na rozgrywkę wieloosobową. Produkcja firmowana jest nazwiskiem jednego z najpoczytniejszych współczesnych autorów powieści sensacyjnych, Toma Clancy’ego. Stanowi pierwszą od wielu lat całkiem nową markę bazującą na jego twórczości. Za stworzenie gry odpowiada szwedzkie studio deweloperskie Massive Entertainment, znane pecetowym graczom z World in Conflict czy serii Ground Control. Tom Clancy’s The Division powstał pod egidą koncernu Ubisoft, który od lat firmuje szereg swoich gier nazwiskiem słynnego amerykańskiego pisarza, rozwijając tak popularne marki, jak Rainbow Six, Ghost Recon czy Splinter Cell.[/notice]

the division

Komentarze

Ostatnie wpisy:

Obserwuj nas