GAMENERD.PL

Tainted Grail – mroczny eRPG fantasy dostępny w Steam Early Access!

Tainted Grail GAMENERD

Deweloperzy z Awaken Realms oddają w ręce graczy pierwsze trzy godziny kampanii dla pojedynczego gracza oraz nowy tryb rozgrywki – Conquest, który łączy w sobie mechaniki typowe dla RPG-a z dynamiką rozgrywki znaną z tytułów z gatunku roguelike. A wszystko to w świecie arturiańskich legend opanowanym przez złowrogą siłę zwaną „Dziwem”.

Obejrzyj wczesnodostępowy zwiastun Tainted Grail oraz zwiastun zapowiadający tryb Conquest, zanim zanurzysz się w tym niezwykłym świecie.

Tainted Grail można już pobrać w ramach Wczesnego Dostępu ze Steam: https://store.steampowered.com/app/1199030/Tainted_Grail/ lub z GOG.com: https://www.gog.com/game/tainted_grail w ramach programu „Gry w Opracowaniu”.

O TAINTED GRAIL: CONQUEST

Wczesnodostępowa wersja Tainted Grail obejmie nie jedną, ale dwie odrębne gry. Na pierwszą złożą się trzy pierwsze godziny kampanii dla pojedynczego gracza. Drugą będzie stanowił nowy tryb rozgrywki – Tainted Grail: Conquest, który łączy w sobie mechaniki typowe dla RPG-a z dynamiką rozgrywki znaną z tytułów z gatunku roguelike.

Tainted Grail GAMENERD

Zainteresowanych szczegółami zasad działania i powstania tego trybu zapraszamy do zapoznania się z wpisem twórców gry na blogu tutaj: https://store.steampowered.com/newshub/app/1199030/view/2202768523867631939.

TAINTED GRAIL: CONQUEST – GŁÓWNE CECHY ROZGRYWKI

  • Unikalne połączenie eRPGa i roguelike’a;
  • Losowo generowana mapa pełna zróżnicowanych potworów, nietypowych lokacji i zaskakujących elementów fabularnych, zgrabnie łączących się z główną kampanią;
  • Nowy mechanizm rozgrywki osadzony głęboko w założeniach typowych dla taktycznej karcianki, ale jednocześnie cechujący się dynamiką znaną z tytułów zręcznościowych. Dodatkowo cały system walki został oparty o customizację i rozwój postaci, na które składają się rozmaite umiejętności, talie kart, runy i mnóstwo dostępnych przedmiotów;
  • Pomysłowy sposób rozbudowywania bazy. Gracze będą mogli zachowywać swój postęp oraz wpływać na mechanikę rozgrywki decydując o rozmieszczeniu i stopniu zaawansowania poszczególnych budynków w osadzie.

O TAINTED GRAIL

Tainted Grail to mroczny eRPG, który zaoferuje graczom intensywną przygodę opartą na walce i eksploracji. Fabuła gry oparta jest na głębokiej, wciągającej historii zawartej w jednej z najlepszych gier planszowych – Tainted Grail: The Fall of Avalon, która zdobyła tytuł największego projektu na Kickstarterze w 2018 roku. Wersja na komputery osobiste dostarczy nam niemałą dawkę zupełnie nowych wrażeń i doświadczeń. Tytuł będzie jedyną w swoim rodzaju mieszanką wciągającej, nieliniowej fabuły, odkrywania świata, umiejętności przetrwania, różnego rodzaju wyzwań, rozwoju postaci, wymagającej walki.

Wczesnodostępową wersję Tainted Grail można już pobrać ze Steam lub z GOG.com korzystając z programu „Gry w Opracowaniu”. Wszyscy zainteresowani wzięciem udziału w dyskusji nad dalszym rozwojem tytułu mogą dołączyć do kanału twórców na Discordzie.

Komentarze

Ostatnie wpisy:

Obserwuj nas