GAMENERD.PL

T-Mobile Warsaw Games Week 2017 – rusza trzecia edycja!

T-Mobile Warsaw Games Week 2017

Po raz trzeci zapraszamy na edycję największego święta graczy, gdzie najwięksi wydawcy, producenci i dystrybutorzy prezentują swoje najnowsze gry, technologie i akcesoria.

Trzecia edycja imprezy to największa powierzchnia wystawiennicza – czyli najwięcej wystawców w historii imprezy oraz nieskrępowana niczym zabawa przy setkach gier i tysiącach stanowisk do grania. Nie może Cię tam zabraknąć!

Jeżeli interesujesz się grami, rozgrywkami e-sportowymi, konkursami cosplay, chcesz zagrać w najnowsze tytuły przed premierą, zobaczyć jakie gadżety i akcesoria do grania sprezentować najbliższym na Gwiazdkę, zobaczyć ulubionych youtuberów czy poznać ludzi tworzących gry – T-Mobile Warsaw Games Week 2017 jest właśnie dla Ciebie. A jeżeli interesujesz się tematami szeroko pojętej rozrywki – czy są to gry planszowe, komiksy czy nietypowe akcesoria – także znajdziesz coś dla siebie. T-Mobile Warsaw Games Weke 2017 to największa dotychczas edycja naszej imprezy. Nie chcemy aby Cię tam zabrakło.

Lifetube Video Fest

Po raz pierwszy w historii imprezy T-Mobile Warsaw Games Week łaczy siły z najbardziej rozpoznawalną marką na rynku twórców youtube. Lifetube Videofest to największy w Polsce konwent youtube, który w tym roku odbywa się wraz z T-Mobile Warsaw Games Week 2017. Trzy hale targowe wypełniamy atrakcjami dla miłośników gier. Najnowsze tytuły, największe premiery najlepsze konkursy. Jedna Hala to najwięksi twórcy youtube, najbardziej niezwykłe występy, najlepsze atrakcje. Wszystko w cenie jednego biletu. W niezmienionej od zeszłego roku cenie.

Strefa Junior

Drugi raz z rzędu zaaranżowaliśmy specjalną przestrzeń przeznaczoną dla najmłodszych. W niej młodzi fani technologii i gier mogą poznać podstawy robotyki i programowania, wziąć udział w specjalnych, wciągających konkursach i zabawach edukacyjnych oraz spróbować swoich sił przy najróżniejszych atrakcjach. Bezpieczna strefa Junior to miejsce, gdzie rodzice mogą zapewnić swoim najmłodszym rozrywkę bez obawy o kontakt z nieprzeznaczonymi dla nich treściami.

Więcej szczegółów oraz bilety znajdziesz na: warsawgamesweek.pl

Komentarze

Ostatnie wpisy:

Obserwuj nas