GAMENERD.PL

Startuje Ubisoft Club – nowy program dla graczy [WIDEO]

Ubisoft ogłosił start usługi Ubisoft Club, dzięki której gracze mają być wynagradzani za granie w gry francuskiego wydawcy.

Otrzymujemy platformę, która monitoruje nasz postęp w konkretnych tytułach niezależnie od sprzętu, na którym gramy. Mamy dostęp do wielu informacji, w tym m.in. do tablicy wyników.

Ubisoft w ostatnim czasie wprowadził sporo zmian w swojej platformie Uplay, a teraz postanowił zaprezentować swój nowy program. Ubisoft Club to nowa inicjatywa, dzięki której francuski wydawca chce nagradzać wiernych fanów swoich produkcji. Użytkownik może otrzymywać punkty doświadczenia za konkretne aktywności, specjalne odznaki i jednostki.

Każde dodanie gry, wykonanie akcji, zakup nagrody, czy zdobycie wybranych osiągnięć skutkuje zwiększeniem poziomu doświadczenia. Na liście znajdować będziemy też specjalne wyzwania, choć trudno w tej chwili powiedzieć, czego konkretnie mogą dotyczyć. Według informacji udostępnionych przez Ubisoft, użytkownicy korzystający z Ubisoft Club będą mieli dostęp do dodatkowej zawartości w grze, zniżek na zakupy w cyfrowym sklepie, czy rozszerzeń z edycji limitowanych. Dodatkowo, gracze będą mogli przystąpić do beta testów najnowszych produkcji francuskiego wydawcy.

Nowy program można sprawdzić przechodząc na tę stronę i logując się przy pomocy własnego konta Uplay lub tworząc nowe. Inna sprawa, że sama inicjatywa raczej nie została przyjęta zbyt pozytywnie. W sieci pojawia się masa opinii, że Francuzi powinni lepiej zająć się dopracowaniem swoich gier, a nie zajmować się rzeczami, z których większość osób i tak nie chce korzystać. Zobaczymy, jak rozwijać się będzie program i czy nagrody będą w ogóle coś warte.

 

Komentarze