GAMENERD.PL

Star Citizen – darmowe testy gry

Cloud Imperium Games ogłosiło, że Star Citizen można znowu przetestować. Zagracie za darmo do końca 30 października, czyli na zabawę został dokładnie tydzień. Żeby sprawdzić alphę, musicie stworzyć konto i wpisać kod: „FALL2016„. Zrobicie to pod tym adresem.

Przelecicie się między innymi statkiem F7C-M Super Hornet. Praca nad Star Citizen to prawdziwe wyzwanie, jak zobaczycie na filmiku z dziennika developerskiego. Nadal nie wiadomo, kiedy premiera, ale na pewno jeszcze swoje trzeba będzie odczekać.

To dobra okazja, by zobaczyć w akcji kosmiczny symulator, na którego produkcję gracze przeznaczyli już aż 129,5 miliona dolarów – a liczba ta niewątpliwie wzrośnie, wraz z dodawaniem kolejnych statków. Jednocześnie dzięki akcji Fall 2016 Free Fly Cloud Imperium Games może nieco poprawić swoje notowania po tym, jak kampania solowa gry, zatytułowana Squadron 42, została opóźniona – początkowo miała zadebiutować jeszcze w tym roku, jednak deweloperzy potwierdzili, że tak się nie stanie i nie podali nowej daty premiery.

Dodatkowo po ostatnim niewypale wśród ambitnych kosmicznych tytułów, jakim okazał się być No Man’s Sky, dobrze będzie pokazać, że produkcja Star Citizen nie zmierza w tym samym kierunku.

Niestety, pomimo tego, że pierwsza zbiórka funduszy na grę rozpoczęła się w 2012 roku, nadal nie podano daty premiery finalnej wersji. Star Citizen od ponad dwóch lat znajduje się w fazie wczesnego dostępu i deweloperzy chyba sami nie wiedzą, kiedy ją opuszczą. Mimo to tytuł nadal jest najbardziej wyczekiwanym nadchodzącym symulatorem kosmicznym – i trudno się dziwić. Za jego produkcję odpowiada bowiem Chris Roberts, mający na swoim koncie między innymi kultową serię Wing Commander.

bf1_bb_759x286-pl_after

Komentarze