GAMENERD.PL

Śródziemie: Cień Wojny – data premiery i zwiastun [WIDEO]

śródziemie: cień wojny

Oficjalna zapowiedź „Shadow of Mordor 2″ (Śródziemie: Cień Wojny) miała odbyć się w dniu 8 marca. Był to termin podany przez wydawcę gry – WB Games. Niestety plany te pokrzyżowała pewna sieć marketów…

Mała wpadka

Middle-Earth: Shadow of War w wersji na PS4 oraz Xbox One dało się zamówić przedpremierowo na stronie amerykańskiej sieci sklepów „Target”.

[quote style=”5″ author=”Opis Shadow of War ze strony sklepu Target”] „Wejdź za linię wroga, by stworzyć własną armię i podbij Fortece, by zdominować Mordor od środka. Doświadcz jak wielokrotnie nagradzany system Nemesis generuje bogate i unikalne historie w przypadku każdego wroga lub sojusznika. Skonfrontuj się z pełną mocą Lorda Saurona i jego Ringwraiths w tej nowej epickiej opowieści ze Śródziemia. Stwórz nowy Pierścień Siły, weź udział w wielkich bataliach i zdominuj Mordor swoją własną armią orków w Middle-Earth: Shadow of War”.[/quote]

 

Przyśpieszona zapowiedź

Może to przypadek, ale Warner Bros. zapowiedziało oficjalnie, że wyda Śródziemie: Cień Wojny, sequel cenionego Śródziemie: Cień Mordoru z 2014 roku. Premiera gry odbędzie się 25 sierpnia. Gra zostanie wydana w polskiej wersji językowej z napisami. W związku z tym oryginalny tytuł na rynek polski to „Śródziemie: Cień Wojny„.

Pełna lista platform docelowych to PC, PS4, Xbox One oraz Project Scorpio. Niestety nie ujawniono jeszcze, których urządzeń dotyczy podana data. Informacja prasowa mówi jedynie „począwszy od 25 sierpnia”.

Pokonać Saurona

Po raz kolejny za produkcje odpowiada studio Monolith Productions. Gra opowie historię powrotu Taliona i Celebrimbora. Ich zadaniem będzie teraz dostać się za linię wroga w Mordorze, by stworzyć armię i wyruszyć z całą potęgą na Czarnego Władcę, Saurona.

„Gracze otrzymają nowy Pierścień Władzy i staną do walki z najpotężniejszymi przeciwnikami, w tym z samym Sauronem i jego Upiorami Pierścienia, w monumentalnej bitwie o Śródziemie” – czytamy w opisie.

Umiejscowiony pomiędzy wydarzeniami z Hobbita oraz Władcy Pierścieni, Śródziemie: Cień Wojny kontynuuje historię znaną z Cienia Mordoru. Gracze będą mogli zagłębić się w jeszcze bogatszy, spersonalizowany i rozległy świat pełen bohaterów i złoczyńców, ikonicznych miejsc, oryginalnych przeciwników i nowych postaci z nieopowiedzianymi jeszcze historiami.

 

 

[notice]Nemezis to innowacyjny system, który tworzył unikalne historie dzięki proceduralnie generowanym przeciwnikom, którzy pamiętali każde spotkanie z graczem i byli różnicowani przez osobowość, silne strony oraz słabości. Śródziemie: Cień Wojny rozszerza tę nowość jeszcze bardziej wraz z wprowadzeniem Zwolenników. Dostarczą oni nowych historii o lojalności, zdradzie i zemście. System Nemezis został również ulepszony by stworzyć wyjątkowy i osobisty świat dzięki Fortecom Nemezis. Umożliwią one graczom wykorzystanie różnych strategii do podbicia zmiennych twierdz i tworzenie spersonalizowanych światów z unikalnymi armiami Orków.[/notice]

[warning]Kupując edycję „Gold” Śródziemie: Cień Wojny za 100 $ mamy otrzymać oprócz podstawowej wersji gry dostęp do 2 epizodów fabularnych DLC i do 2 pakietów wzbogacających system Nemesis: Slaughter Tribe Nemesis Expansion, Outlaw Tribe Nemesis Expansion, The Blade of Galadriel Story Expansion i The Desolation of Mordor Story Expansion. W ramach rozszerzeń „Story” mamy poznać zupełnie nową kampanię, świeżych bohaterów, misje poboczne, wrogów, sojuszników itd.[/warning]

G2A Deal

Komentarze