GAMENERD.PL

South Park: Phone Destroyer – nowa gra mobilna

South Park: Phone Destroyer – nowa gra mobilna

Ubisoft ujawnił podczas swojej konferencji na E3 mały bonus. Juz niedługo na telefonach zagości South Park: Phone Destroyer.

W nowym South Park: Phone Destroyer rozgrywka przyjmie postać pojedynków PvP z innymi użytkownikami. Będzie to produkcja na smartfony z systemem iOS i Android, która wprowadzi taktyczną rozgrywkę do potyczek z udziałem Cartmana, Stana, Kyle’a, ale też nowego dzieciaka, czyli głównego bohatera South Park: The Fractured But Whole.

[quote style=”1″ author=”oficjalna zapowiedź Ubisoftu”]„South Park: Phone Destroyer to słynne postacie z South Parku, wypełniona akcją strategia czasu rzeczywistego, wybuchowe potyczki w trybie PvP, słynny humor rodem z serialu i karty do kolekcjonowania, co stanowi połączenie nawet ostrzejsze od chili con carne Cartmana. Zbierz ostateczny zespół kowbojów, czarodziei, cyborgów i innych grup, i przygotuj się na zmiażdżenie swojego przeciwnika!”[/quote]

Produkcja osadzona w uniwersum przewrotnego serialu South Park pozwoli nam dowodzić indianami, kowbojami, inuitami, piratami, rycerzami, księżniczkami i wieloma, wieloma innymi jednostkami w trakcie zaciekłych pojedynków PvP z innymi graczami. Ważnym elementem mają być karty do gry, które najpewniej będziemy stopniowo odblokowywać w trakcie zabawy.

Gra zadebiutuje na na urządzeniach z Apple iOS oraz Android jeszcze w tym roku.