GAMENERD.PL

Shadow Warrior – za darmo od Humble Bundle!

shadow warrior

Świetna okazja dla osób, które nie posiadają jeszcze wspaniałego remake’u z 2013 roku od Flying Wild Hog – Shadow Warrior.

Kolejna świetna akcja od Humble Bundle. Tym razem jej przedmiotem jest darmowa kopia gry Shadow Warrior z 2013 roku. Ten wspaniały remake kultowej gry z roku 1997, przywrócony do życia przez polskie studio Flying Wild Hog, będzie dostępny za darmo tylko w ciągu 48 godzin.

Każdemu kto nie posiada jeszcze tego tytułu w swojej kolekcji radzimy jak najprędzej odwiedzić stronę Humble Bundle i się w niego zaopatrzyć. Co więcej jest to edycja specjalna, co oznacza, że oprócz samej gry otrzymamy także:

  • cyfrowy soundtrack
  • cyfrowy artbook
  • broń z Serious Sam 3
  • broń z Hotline Miami

 

[notice]Shadow Warrior to gra akcji z widokiem z perspektywy pierwszej osoby (FPP), będąca remake’iem przeboju z 1997 roku. Tytuł wyprodukowany został przez bydgoskie studio Flying Wild Hog we współpracy z wydawnictwem Devolver Digital. Głównym bohaterem Shadow Warrior jest mistrz sztuk walki Lo Wang, który na zlecenie korporacji Zilla Enterprises poszukuje legendarnego ostrza – Nobitsura Kage. Zadanie utrudniają mu hordy demonów, które przedostały się do świata ludzi.[/notice]

Komentarze