GAMENERD.PL

Resident Evil VII: Biohazard – demo dostępne na Steam

Resident Evil VII: Biohazard

Do premiery Resident Evil VII: Biohazard pozostało 36 dni i według dotychczasowych doniesień produkcja ma zachować ducha poprzednich odsłon cyklu, jednocześnie wprowadzając wiele gruntownych zmian. Dotychczas mogli się o tym przekonać tylko posiadacze konsol PlayStation 4 – sytuacja ta jednak właśnie uległa zmianie, ponieważ   na platformie Steam udostępniono demo o nazwie „Beginning Hour”.

Akcja początkowej godziny rozpoczyna się gdy główny bohater budzi się na podłodze opuszczonego na pierwszy rzut oka wiejskiego domu. Głównym zadaniem nieszczęśnika jest wydostanie się przed zmrokiem z tej dziwnej lokalizacji, co może i brzmi na dość łatwe, ale wcale takim nie jest . W drodze do wykonania tego zadania musimy zebrać kilka kluczy oraz rozwikłać kilka zagadek. Jakich? Sprawdźcie.

Wymagania sprzętowe

W pecetowej wersji oczywiście możemy zmieniać cały szereg parametrów, aby dopasować grę do swojej maszyny. Możemy ustawić maksymalną rozdzielczość,  częstotliwość odświeżania (ze wsparciem dla 144hz), lub ilość klatek na sekundę. To jeszcze nie koniec, ponieważ możemy zmienić również:  jakość tekstur oraz ich filtrowanie, wartości antyaliasingu lub jakość cieni i oświetlenia. Poniżej prezentujemy wymagania sprzętowe:

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Procesor: Intel Core i5-4460 2.70GHz / AMD FX-6300
  • Pamięć RAM: 8 GB
  • Karta grafiki: Nvidia GeForce GTX 760 / AMD Radeon R7 260x
  • System operacyjny: 64-bitowy Windows 7, Windows 8 lub Windows 10

Rekomendowane wymagania sprzętowe:

  • Procesor: Intel Core i7 3770 3.4GHz lub analogiczny AMD
  • Pamięć RAM: 8 GB
  • Karta grafiki: Nvidia GeForce GTX 960 / AMD Radeon R9 280X
  • System operacyjny: 64-bitowy Windows 7, Windows 8 lub Windows 10

Resident Evil VII: Biohazard zadebiutuje 24 stycznia 2017 roku. Na ten moment wiele wskazuje na to, że deweloperzy podążają właściwą ścieżką – jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, miłośnicy „straszydeł” na długie, zimowe wieczory powinni zaopatrzyć się w zestaw pieluch.

Komentarze