GAMENERD.PL

Razer przedstawia mysz i podkładkę z motywem drużyny SKT T1

Razer przedstawia mysz i podkładkę z motywem drużyny SKT T1

Razer we współpracy z SK Telecom T1 (SKT T1), najbardziej utytułowanym zespołem League of Legends, świętują udział drużyny w ostatnich Mistrzostwach Świata League of Legends 2017 premierą licencjonowanego zestawu sprzętu.

[quote style=”1″ author=”Min-Liang Tan, współzałożyciel i CEO firmy Razer”]”SKT T1 to profesjonalna drużyna League of Legends z największą ilością zwycięstw w turniejach i jesteśmy dumni, że są częścią naszej rodziny. Zawodnicy SKT T1 regularnie wygrywali największe turnieje, dzięki swoim niesamowitym występom i pomimo niezliczonych wyzwań nie ustępowali w udowadnianiu na czym polega prawdziwa determinacja i umiejętności. SKT T1 są inspiracją dla graczy na całym świecie.”[/quote]

SKT T1 to jedyny zespół w historii, który czterokrotnie dotarł do finałów Mistrzostw Świata League of Legends, wygrywając trzy z nich. Zestaw peryferiów sygnowanych przez drużynę zawiera mysz Razer DeathAdder Elite oraz podkładkę Razer Goliathus. Oba elementy utrzymane są w kolorystyce zespołu.

DeatherAdder Elite SKT T1

[quote style=”1″ author=”Bae „Bang” Jun-sik z zespołu SKT T1″]„Razer DeathAdder to moja ulubiona myszka, z którą odnosiłem zwycięstwa przez ostatnie pięć lat. Największą jej zaletą jest wygoda podczas wielogodzinnego używania. Przeszła już ze mną przez wiele i jeszcze nigdy mnie nie zawiodła. DeathAdder wyznacza standardy, jeżeli chodzi o myszki gamingowe.”[/quote]

Lee „Faker” Sang-hyeok, bez wątpienia jeden z najlepszych graczy League of Legends powiedział:

[quote style=”1″ author=””]„Używałem myszki Razer DeathAdder jeszcze zanim zostałem profesjonalnym graczem. Najlepiej leży mi w dłoni i jest dla mnie niezbędna do wygrywania.”[/quote]

 

Mysz gamingowa Razer DeathAdder Elite SKT T1 Edition oraz podkładka Razer Goliathus SKT T1 Edition dostępne są na stronie www.razerzone.com. Więcej informacji na temat licencjonowanych przez drużyny esportowe produktów Razera znaleźć można na stronie: https://www.razerzone.com/collaborations-and-concepts.

Goliathus SKT T1

Faker oraz SKT T1 są trzykrotnymi mistrzami świata i częścią Team Razer od 2015 roku. Team Razer zrzesza także Team Liquid, mistrzów Dota 2 International 2017 oraz SK Gaming, zwycięzców wielu turniejów Counter Strike: Global Offensive w 2017.

Więcej informacji na temat SK Telecom T1 znaleźć można na stronie: http://www.sksports.net/T1/main.asp. Więcej informacji na temat Team Razer można znaleźć na stronie: https://www.razerzone.com/team.