GAMENERD.PL

Razer poszerza linię laptopów Blade 15

Razer poszerza linię laptopów Blade 15

Wielokrotnie nagradzany gamingowy laptop Razer Blade 15 jest teraz dostępny – ze złączem Ethernet oraz pamięcią hybrydową, w niższych cenach startowych. Limitowana edycja Mercury White zmienia estetykę laptopów dla graczy.

Razer poinformował właśnie o dostępności nowej wersji modelu podstawowego oraz limitowanej edycji swojego najlepiej sprzedającego się laptopa gamingowego – Razer Blade 15. Dzięki temu firma chce sprostać oczekiwaniom esportowców i twórców.

Razer Blade 15 – Nowy model bazowy

Nowa wersja modelu podstawowego Razer Blade 15 jest odpowiedzią na głosy graczy proszących o więcej pamięci i nowe metody łączności dostępne w najmniejszym na świecie (15,6-calowym) laptopie gamingowym. Do funkcjonującego obecnie na rynku zaawansowanego modelu dołączy wkrótce model podstawowy, zapewniając tym samym, w linii laptopów Razer Blade 15, dwa rodzaje podzespołów i funkcji do wyboru.

Bazowy model Razer Blade 15 pozwala na zainstalowanie dwóch rodzajów pamięci dzięki wejściom m.2 SSD oraz 2,5 cala HDD, co gwarantuje największą prędkość zapisu i ładowania danych oraz olbrzymią pojemność dyskową. Użytkownicy szukający jeszcze większej ilości dostępnej pamięci będą mieli możliwość dodatkowego rozszerzenia obu parametrów.

Nowy model Razer Blade 15 wyposażono w klawiaturę z pełnym podświetleniem RGB wspieranym przez system Razer Chroma. Obudowa o grubości 0,78 cala mieści w sobie wejście Gigabit Ethernet dla jeszcze lepszej łączności, zachowując przy tym miejsce na system odprowadzanie ciepła.

Gracze mogą cieszyć się także charakterystyczną dla Razera obudową z aluminium CNC, kartą graficzną NVIDIA GeForce GTX 1060 Max-Q, sześciordzeniowym procesorem Intel Core i7-8750H ósmej generacji, 16GB pamięci z możliwością rozszerzenia oraz cienkim, 15,6-calowym wyświetlaczem Full HD (1920 x 1080) z częstotliwością odświeżania 60 Hz, a wszystko to w cenie zaczynającej się od 1599 dolarów.

Bazowy model Razer Blade 15 będzie dostępny w sklepach w USA, Kanadzie oraz Chinach od 10 października 2018 roku, za pośrednictwem strony Razer.com i u wybranych sprzedawców. W innych krajach Europy i Azji-Pacyfiku od listopada 2018 roku za pośrednictwem strony Razer.com i u wybranych sprzedawców.

Razer Blade 15

Razer Blade 15 – Limitowana Edycja Mercury White

Nowa limitowana edycja Mercury White laptopa Razer Blade 15 oferuje estetykę zupełnie inną od reszty laptopów gamingowych, przy zachowaniu osiągnięć i mocy docenianych przez recenzentów i użytkowników od samego początku wprowadzenia laptopa na rynek na początku tego roku.

Razer Blade 15 w edycji Mercury White będzie charakteryzował się białym, matowym wykończeniem z czarnymi portami USB i niepodświetlanym, kontrastującym logo Razera. Oryginalnie seria Blade kojarzona była z czarnym matowym wykończeniem, zielonymi portami USB oraz podświetlanym logo Razera na obudowie.

Razer Blade 15 wyróżnia się na tle innych laptopów innowacyjnym systemem chłodzenia opartym na komorze parowej, indywidualnie podświetlanymi klawiszami w palecie kolorów RGB oraz kompaktową obudową z aluminium CNC. Dzięki procesorowi Intel Core i7 ósmej generacji oraz karcie graficznej NVIDIA GeForce GTX 1060 albo 1070 Max-Q daje on pewność wyrównanej rywalizacji na turniejach esportowych z największą możliwą gamingową wydajnością na wyciągnięcie ręki.

Limitowana ilość dostępna będzie w czwartym kwartale 2018 roku za pośrednictwem sklepu Razera w USA, Kanadzie i u wybranych sprzedawców w Chinach.

[quote style=”1″ author=”Współzałożyciel i CEO Razera, Min-Liang Tan”]„Wraz z powstaniem laptopa Razer Blade 15 stworzyliśmy najmniejszy (15,6-calowy) gamingowy laptop i otworzyliśmy nowy rozdział w historii tworzenia idealnego mobilnego doświadczenia dla graczy. Wzięliśmy do serca opinie fanów i rozszerzyliśmy ofertę o nową wersję kolorystyczną, łączność Ethernet oraz więcej rodzajów pamięci w przystępniejszej cenę.”[/quote]