GAMENERD.PL

Razer Phone – najdoskonalsza mobilna rozrywka

Razer Phone

Razer przedstawia wysokowydajny smartfon, po raz pierwszy na świecie wyposażony w ekran UltraMotion z odświeżaniem 120 Hz oraz technologię dźwięku Dolby Atmos.

Razer zaprezentował Razer Phone – smartfon wypełniony przełomowymi technologiami audiowizualnymi oraz z wydajnością, który przeniesie indywidualną rozrywkę na nieznany wcześniej poziom.

Pierwsze urządzenie z mobilnego działu Razera wyposażono w fenomenalny wyświetlacz, kinowy dźwięk oraz moc wystarczającą do  całodniowego działania.

Razer Phone

PŁYNNIEJ. JAŚNIEJ. SZYBCIEJ

Razer Phone zaopatrzono w pierwszy na świecie ekran 120 Hz UltraMotion, zapewniający odświeżanie i płynność wyświetlania grafiki na poziomie nieporównanie lepszym od innych współczesnych smartfonów.

UltraMotion to technologia, która synchronizuje częstotliwość odświeżania obrazu wyświetlacza z procesorem graficznym, w celu usunięcia tzw. tearingu (czyli rozrywania ekranu) i zmniejszenia do minimum opóźnienia sygnału, przy jednoczesnym niewielkim zużyciu energii akumulatora.

5.72 calowy ekran, Quad HD IGZO LCD, zapewni żywe i wyraźne obrazy w szerokiej gamie kolorystycznej.

REALISTYCZNY DŹWIĘK O KINOWEJ JAKOŚCI

Dzięki przednim głośnikom i dedykowanym wzmacniaczom oraz technologii Dolby Atmos, Razer Phone zapewni dźwięk o prawdziwie kinowej jakości.

Certyfikowane przez THX złącze audio USB-C razem z 24 bitowym cyfrowym konwerterem dźwięku (DAC) zagwarantuje audiofilską jakość dźwięku dostarczaną do ulubionych słuchawek.

Razer Phone

NIESAMOWITA WYDAJNOŚĆ

Razer Phone zapewni najwyższy komfort oglądania i grania dzięki najnowszej platformie mobilnej Qualcomm Snapdragon 835, wspieranej przez aż 8 GB pamięci RAM.

Dzięki aplikacji Razer Game Booster użytkownicy mogą w pełni zapanować nad rozgrywką, a najlepszy w swojej klasie układ chłodzenia zmniejszy tzw. throttling (obniżenie taktowania procesora), aby zmaksymalizować moc i wydajność smartfona.

MOC, KTÓRA WYSTARCZY NA DŁUGO

Razer Phone wyposażono w duży akumulator o pojemności 4 000 mAh. Dzięki temu gracze mogą się cieszyć swoją ulubioną rozrywką przez cały dzień, a technologia Qualcomm Quick Charge™ 4+ pozwoli na szybkie ponowne naładowanie akumulatora.
 

WSPANIAŁE MOŻLIWOŚCI APARATU FOTOGRAFICZNEGO

Dwa tylne aparaty o rozdzielczości 12 Mpix czynią z Razer Phone wszechstronne narzędzie do tworzenia niesamowitych zdjęć. Płynne i szybkie przybliżenie (w zakresie od szerokich kątów do ujęć teleobiektywowych) można kontrolować za pomocą jednego gestu dwoma palcami.
Dzięki dwutonowej lampie błyskowej wszystkie fotografowane obiekty będą zawsze wyglądać naturalnie.

ROZBUDOWANE MOŻLIWOŚCI DLA DOŚWIADCZONYCH UŻYTKOWNIKÓW

Elegancki korpus Razer Phone mierzy tylko 8 mm grubości i bez względu na to, czy trzymamy go w dłoni czy po prostu na niego patrzymy możemy doświadczyć najwyższej jakości wrażeń. W smartfonie zainstalowano system Android Nougat, który wiosną 2018 roku zostanie zaktualizowany do wersji Oreo.

Urządzenie wyposażono w aplikację Nova Launcher Prime zintegrowaną z Asystentem Google. Niezwykle popularny program uruchamiający, Nova Launcher Prime oferuje wyjątkowe możliwości dostosowania Androida do własnych potrzeb i preferencji.

Razer Phone

OGLĄDAJ. SŁUCHAJ. GRAJ

Każdy element i funkcja Razer Phone zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić najlepsze doświadczanie mobilnej rozrywki:

Oglądaj – Oglądaj filmy tak jak powinno się je oglądać. Uciesz swoje oczy żywymi, realistycznymi obrazami wyświetlanymi na dużym ekranie, pełnym wyraźnych szczegółów i płynnego ruchu. Dorzuć do tego głośny i porywający dźwięk, aby zanurzyć się prawdziwie kinowym doświadczeniu, dosłownie na wyciągnięcie ręki.

Słuchaj – Bez żadnych obaw podkręć głośność – wszystko będzie brzmieć doskonale. Perfekcyjnie dostrojony system dźwiękowy idealnie odda każdy niski i wysoki ton twoich ulubionych utworów bez względu na to, czy korzystasz z wbudowanych głośników czy z słuchawek. Nie poddawaj się ciszy – moc baterii wystarczy na odtwarzanie muzyki przez cały dzień.

Graj –  Dzięki wysokiej jakości komponentom doświadczaj najlepszej jakości rozgrywki i wysokiej wydajności także podczas podróży na kolejny turniej. Konfiguruj ustawienia graficzne tak, aby czerpać pełną przyjemność z gry bez względu na to w jaką grę grasz. A pojemna bateria pozwoli ci na oddanie się graniu bez obawy, że się przedwczesne wyczerpie.

[quote style=”1″ author=”CEO i współzałożyciel Razera Min-Liang Tan”]“Wszyscy wiedzą, że mam prawdziwą obsesję na punkcie moich smartfonów. Gram na nich w mnóstwo gier, które stanowią dobry zamiennik dla wideo czy muzyki z sieci. Od lat chcieliśmy stworzyć telefon z prawdziwie gamingowymi możliwościami. Razer Phone spełnia je w każdym calu.”[/quote]

 

Więcej informacji jest dostępne na stronie produktu Razer Phone.

Dodatkowe informacje można znaleźć w mediach społecznościowych Razera, na Facebooku, Instagramie, YouTube oraz na Twitterze.

Komentarze

Ostatnie wpisy:

Obserwuj nas