GAMENERD.PL

Razer Naga i Tartarus – modułowa myszka i klawiatura do gier MOBA/MMO

Razer Naga i Tartarus – modułowa myszka i klawiatura do gier MOBA/MMO

Najnowsze wcielenia linii Razer Naga oraz Tartarus wyposażono w jeszcze więcej opcji personalizacji dla takich gier, jak „World of Warcraft” czy „Heroes of the Storm”

Razer, wiodąca globalna marka lifestyle’owa dla graczy, ogłosił dziś premierę myszki Razer Naga Trinity oraz klawiatury Razer Tartarus V2. Posiadające wiele opcji personalizacji myszka oraz klawiatura są zdolne dostosować się do szerokiej gamy gier oraz stylów grania, szczególnie w gatunkach Multiplayer Online Battle Arena (MOBA) oraz Massive Multiplayer Online (MMO).

Razer Naga Trinity
Razer Naga Trinity, dziewiąte wcielenie bestsellerowej rodziny produktów Razer Naga, to modułowa myszka z trzema wymiennymi panelami bocznymi. Użytkownicy mogą wybrać spośród ikonicznego, 12-przyciskowego panelu obsługiwanego kciukiem zaprojektowanego dla gier MMO takich, jak „World of Warcraft”, lub 7-przyciskowego kołowego panelu, znanego z Razer Naga Hex V2, obsługiwanego kciukiem i dostosowanego do tytułów MOBA i hack-and-slash takich, jak „Heroes of the Storm” czy „Diablo III”. Całość dopełnia panel z dwoma głównymi przyciskami myszy w nowym układzie, idealny do używania na co dzień.

Podczas używania 12-przyciskowej konfiguracji gracze będą mieli do dyspozycji do 19 programowalnych klawiszy, które mogą dopasować własnych preferencji.

Razer Naga Trinity została też wyposażona w ulepszony względem poprzedników optyczny sensor 5G, oferujący prawdziwe 16000 DPI z 450 IPS dla szybszych i dokładniejszych ruchów myszki.

Razer Naga Trinity

Aby zyskać jeszcze większą kontrolę nad grą, gracze mogą także zaopatrzyć się w Razer Tartarus V2.

Nowa, ergonomiczna klawiatura gamingowa posiada 33 w pełni programowalne klawisze (siedem więcej od swojego poprzednika) i została wyposażona w technologię Razer Mecha-Membrane sprawiającą, że klawisze łatwo wcisnąć, jednak przy zachowaniu wyraźnie słyszalnego kliknięcia w momencie aktywacji.

Użytkownicy mogą rozszerzyć możliwości sterowania dzięki panelowi do obsługi kciukiem z ośmioma przyciskami kierunkowymi i trójkierunkowemu kółku przewijania, co pozwala na pełne panowanie nad ruchem i nieograniczone kombinacje zaklęć. Istniejące polecenia mogą być podwojone dzięki trybowi Razer Hypershift, który otwiera drugi zestaw poleceń do macro, skrótów do okien i wszystkiego, co może stać się drugą warstwą obecnych ustawień. Istnieje także opcja tworzenia wielu spersonalizowanych profilów do gier i zapisywania ich w chmurze poprzez Razer Synapse 3 (Beta) Cloud Storage.

Razer Naga

[quote style=”1″ author=”Min-Liang Tan, współzałożyciel i prezes Razer”]„Personalizacja jest tym, co wyróżnia nasze peryferia od konkurencji. Ta myszka i klawiatura dostosowują się do ciebie: twoich gier i twojego stylu grania. Od World of Warcraft do Heroes of the Storm, te peryferia przekazują kontrolę w twoje ręce w taki sposób, jaki tylko chcesz.”[/quote]

 

Razer Naga Trinity i Razer Tartarus V2 obsługują także podświetlenie Razer Chroma z wyborem aż do 16,8 milionów kolorów. Remapowanie klawiszy, kalibracja powierzchni oraz efekty podświetlenia Razer Chroma można konfigurować i kontrolować poprzez Razer Synapse 3 (Beta). Z podświetleniem Razer Chroma można zintegrować wiele popularnych gier, w tym tutoriale, akcje wykonywane w grze oraz inne interaktywne efekty przewidziane przez developerów.

Myszka i klawiatura są dostępne w RazerStore.com od czwartego kwartału 2017 roku.