GAMENERD.PL

Razer Electra V2 – nowe wcielenie wysokiej jakości zestawów słuchawkowych dla każdego gracza

Razer Electra V2

Dwa, wielokrotnie nagradzane, modele słuchawek zostały gruntownie przebudowane, aby zapewnić użytkownikom maksimum doznań dźwiękowych oraz pełną uniwersalność bez ponoszenia wielkich kosztów.

Razer, wiodąca na świecie marka lifestyle’owa dla graczy, poinformowała o debiucie dwóch nowych słuchawek, Razer Electra V2 oraz Razer Electra V2 USB, skierowanych  do graczy poszukujących doskonałej jakości w przystępnej cenie.

Razer Electra V2

RAZER ELECTRA V2

Razer Electra V2 to zestaw słuchawkowy przeznaczony do gier, kompatybilny z szeroką gamą urządzeń zewnętrznych. Headset zaprojektowano tak, aby zapewniał wyjątkową jakość dźwięku i wszechstronność zastosowań niezależnie od tego, do jakiego urządzenia zostanie podłączony. 40 mm przetworniki z magnesami neodymowymi zostały skonfigurowane w sposób gwarantujący najlepsze możliwe doznania dźwiękowe, zarówno w trakcie grania na PC, konsolach, czy też podczas słuchania muzyki na telefonie. Za pomocą 3,5 mm wtyczki typu jack zestaw można podłączyć do dowolnego urządzenia – komputera PC, Mac, konsol Xbox One i PlayStation 4, a także do smartfona.

[quote style=”1″ author=”Min-Liang Tan, CEO Razera”]„Stworzyliśmy idealny headset dla współczesnego gracza.Nowe wcielenie Electra zbudowano z trwalszych materiałów, zapewniających przy tym jeszcze większy komfort grania połączony ze znakomitym dźwiękiem. Dzięki swojej lekkiej wadze i wiernemu odwzorowaniu dźwięku, słuchawki trafią w gusta wszystkich, także tych, którzy często podróżują.”[/quote]

Electra V2 została zaprojektowana z myślą o godzinach ciągłego używania. Za komfort i trwałość odpowiadają m.in. lekki i elastyczny pałąk z aluminium z dodatkową poduszką na głowę oraz nausznice pokryte pluszową skórką. Odłączany mikrofon na wysięgniku pozwoli na wyraźną i niezakłóconą komunikację podczas starć w grze lub rozmów telefonicznych. Całkowite usunięcie mikrofonu umożliwi zaś pełne zanurzenie się w czystym dźwięku.
Wcześniej podobnymi, wysokiej klasy możliwościami cechowały się przede wszystkim najdroższe zestawy słuchawkowe.

Razer Electra V2

RAZER ELECTRA V2 USB

Razer Electra V2 USB charakteryzuje się tymi samymi możliwościami co Electra V2, ale jest zoptymalizowana do działania tylko z komputerami PC za pośrednictwem łącza USB. Użytkownik może aktywować zielone podświetlenie muszli słuchawkowych oraz włączyć wirtualny dźwięk 7.1 za pomocą oprogramowania Razer Synapse.

CENA:

Electra V2: €59.99
Electra V2 USB: €69.99

DOSTĘPNOŚĆ:

Razerzone.com: dostępne
Świat: Q4 2017

Komentarze