GAMENERD.PL

Quantum Break na Steamie

quantum break

W serwisie Steam pojawiła się karta Quantum Break. Dzięki niej dowiedzieliśmy się, że gra zadziała na komputerach korzystających z systemu operacyjnego Windows 7. Pozostałe wymagania sprzętowe są takie same, jak te dotyczące wersji z Windows Store.

W kwietniu na konsoli Xbox One oraz na Windowsie 10 (tylko Windows Store) zadebiutowało Quantum Break od studia Remedy Entertainment. Wielu graczy PC-towych darowało sobie zakup z rozmaitych względów, wśród których warto wspomnieć m.in. o braku pudełkowej wersji, konieczności korzystania z najnowszego systemu operacyjnego firmy Microsoft oraz oczywiście Windowsa Store, gdyż nie dało się kupić strzelanki nigdzie indziej.

Dziś jednak dowiedzieliśmy się, że produkcja doczeka się wydania Quantum Break: Timeless Collector’s Edition, które dystrybuowane ma być przez firmę Nordic Games i sprzedawane będzie w sklepach w cenie 39,99 € (około 170 zł – za tyle samo możecie już nabyć stare wydanie w Windows Store). Gra ukaże się 14 września, obsłuży biblioteki DirectX 11 i będzie dostępna na „wielu systemach operacyjnych”, ale nie zdradzono o jakie konkretnie chodzi. Tak czy siak, cierpliwość w tym przypadku się opłaciła i osoby, które wstrzymały się z zakupem, za kilka tygodni nabędą bogatsze i tańsze wydanie, a do tego na Steama.

Zawartość Quantum Break: Timeless Collector’s Edition:

  • specjalne opakowanie,
  • grę z wszystkimi wydanymi wcześniej aktualizacjami,umieszczoną na pięciu płytach wraz z kodem na Steama,
  • płytę Blu-ray oraz książkę z materiałami z procesu produkcji,
  • ścieżkę dźwiękową na CD,
  • dwa plakaty,
  • instrukcję.

Komentarze

Ostatnie wpisy:

Obserwuj nas