GAMENERD.PL

Pokémon: Magikarp Jump – nowa gra na iOS i Android

Pokémon: Magikarp Jump

Gra  Pokémon: Magikarp Jump trafiła do dystrybucji na platformach App Store i Google Play. Polega ona na opiekowaniu się prawdopodobnie najsłabszym i najbardziej bezużytecznym pokemonem.

Pokémon: Magikarp Jump zasiliła dosyć pokaźną rodzine produkcji mobilnych z pokemonami w roli głównej. Do tej pory ukazały się takie produkcje jak Pokemon Shuffle, Pokemon Trading Card Game Online, Pokemon GO czy Pokemon Duel.

Magikarp Jump to klasyczny clicker. Produkcję można w uproszczeniu opisać jako wariację na temat Tamagotchi. Polega ona więc na opiekowaniu się wirtualnym zwierzątkiem i rozwijaniu jego umiejętności. W tym przypadku zajmujemy się tytułowym Magikarpiem. Poniżej możemy zobaczyć oficjalny zwiastun gry.

 

Grę zaczynamy od złowienia Magikarpia na wędkę. Następnie musimy go karmić, doglądać i trenować. Cała gra sprowadza się do nauczenia bezradnej ryby coraz wyższych skoków. Jest także opcja wyhodowania kilku pokoleń pokémona. Każde kolejne pokolenie dziedziczy cechy i wygląd swoich przodków.

Gra dostępna jest w modelu darmowym z mikropłatnościami na urządzenia mobilne z systemami iOS i Android.

Jak u Was z japońskim? Odwiedźcie oficjalną stronę gry.

G2A Game Deals

Komentarze