GAMENERD.PL

Pokemon Go – dostępna nowa funkcja Buddy

pokemon go

Nie tak dawno Niantic poinformowało, że słynna gra doczeka się nowej aktualizacji, w której wprowadzona zostanie nowa funkcja – Buddy.

Ma to działać na zasadzie Pokemona-towarzysza, który będzie podróżował z nami poza poke ballem, jak w Pikachu w słynnej kreskówce. Za przebyte kilometry w Pokemon GO będziemy dostawali cukierki, które pomogą nam w ewoluowaniu Pokemonów.

Niantic nie kazało czekać na aktualizację długo. Update o numerze 0.37 jest już dostępny w wersji na Androida. Teoretycznie na iOS aktualizacja też powinna się pojawić, jednak jej jeszcze nie ma. Należy się zatem uzbroić w odrobinę cierpliwości.

Poza tym aktualizacja wprowadza także wsparcie dla Pokemon Go Plus, czyli specjalnej opaski do łapania Pokemonów. Zostanie ona wydana za kilka dni.

Przypomnijmy, że Pokemon Go to jedna z najpopularniejszych gier ostatnich miesięcy. Tytuł ten, jak ostatnio stwierdzili twórcy, został pobrany ponad 500 mln razy. Jeśli wierzyć doniesieniom, w ciągu dwóch pierwszych miesięcy od premiery gra zarobiła na siebie ponad 440 mln dolarów.

Komentarze