GAMENERD.PL

PlayStation Meeting – już dziś poznamy losy giganta! [TRANSMISJA NA ŻYWO]

PlayStation Meeting – już dziś poznamy losy giganta! [TRANSMISJA NA ŻYWO]

Już dziś w Nowym Jorku o 21 polskiego czasu odbędzie się PlayStation Meeting. Wiele wskazuje na to, że konferencja będzie bardzo oblegana przez środowisko graczy, bo i oczekiwania są niemałe…

Czego możemy się spodziewać?

Może oficjalnej zapowiedzi konsoli PlayStation 4 Slim, o której informacje wyciekły jakiś czas temu. Takie oświadczenie ze strony producenta jest mocno oczekiwane, aczkolwiek spóźnione. Sony raczej nic ponad wszelkie szczegóły ujawnione w unbxingu nie ogłosi..

Co ponadto?

Może wreszcie jakieś konkrety na temat od dawna zapowiadanej konsoli o kryptonimie NEO, która ma być odpowiedzią na Project Scorpio Microsoftu. Wszelkie dotychczasowe doniesienia na temat nowej platformy jak na razie są tylko gdybaniami, a przeciek na temat odgrzewanego kotleta w postaci PS4 Slim na pewno zawiódł wielu oczekujących..

Na koniec – bardzo możliwe, że korzystając z okazji PlayStation Meeting Sony wreszcie poda termin uruchomienia Playstation Now dla Europy, na co na pewno wielu miłośników „plejaka” bardzo czeka. Na pewno nie zabraknie także informacji na temat nowego produktu – PlayStation VR.
Jak widać na konferencji może zdarzyć się bardzo wiele. Na pewno nie zabraknie zapowiedzi gier, prezentacji gameplayów i wielu innych atrakcji. Całość zaczyna się o 21 naszego czasu, a śledzić konferencję możecie w transmisji poniżej:

Watch live video from PlayStation on www.twitch.tv