GAMENERD.PL

Paws and Soul: First Step – dostępne za darmo na Steam!

Paws and Soul: First Step to darmowy fabularny wstęp do Paws and Soul – gry, która pojawi się na Stamie już 16 lipca. Tymczasem pobierz „First Step” ze Steam już dziś i spróbuj zgłębić tajemnice reinkarnacji, karmy i odrodzenia.

Ruszaj w niezwykłą, duchową podróż, która raz jeszcze pozwoli Ci doświadczyć życiowych wzlotów i upadków. Kiedyś człowiek, dziś odrodzony w wilczej postaci, otrzymasz szansę przeżycia skłaniającej do myślenia przygody, dzięki której odkryjesz tajemnice ze swojego przeszłego życia, które toczyłeś zanim doświadczyłeś egzystencji na czterech łapach. Spróbuj odkryć jak splatają się losy wilka i człowieka oraz zgłębić tajemnice reinkarnacji, karmy i odrodzenia. Przede wszystkim jednak przygotuj się na zaskakujące zakończenie tej opowieści.

Paws and Soul: First Step można już pobrać za darmo ze Steam: https://store.steampowered.com/app/1331530/Paws_and_Soul_First_Step/ . Warto też dodać pełną wersję gry do swojej listy życzeń: https://store.steampowered.com/app/911510/Paws_and_Soul/, żeby nie przegapić jej premiery zaplanowanej na 16 lipca.

Paws and Soul gamenerd

O PAWS AND SOUL

Paws and Soul to trzecioosobowa duchowa przygoda, która pozwoli Ci spojrzeć na swoje poprzednie życie oczami wilka. Eksploruj magiczny, bajkowy las porośnięty fluorescencyjnymi grzybami, wypełniony tajemniczymi totemami i runami. Szukaj wskazówek dotyczących Twojej przeszłości, kiedy jeszcze przemierzałeś świat na dwóch nogach. Podążaj tropem tajemnicy, która rozwija się przed Twoim mokrym, wilczym nosem. Staraj się odnaleźć wszystkie bonusowe opowieści o ludziach, których kiedyś znałeś, ukryte w głębinach barwnego lasu. Oddaj się medytacji zanurzając się w relaksującej atmosferze tej niezwykłej produkcji i chociaż na chwilę zapomnij o otaczającym Cię świecie.

Paws and Soul gamenerd

PAWS AND SOUL – GŁÓWNE CECHY ROZGRYWKI

  • Spróbuj zgłębić tajemnice buddyjskich wierzeń dotyczących reinkarnacji, karmy i odrodzenia;
  • Ruszaj w niezwykłą, duchową podróż przez życiowe wzloty i upadki;
  • Zbieraj wskazówki i wspomnienia, aby odkryć tajemnice z Twojego przeszłego życia;
  • Eksploruj pełen życia, tryskający kolorami, magiczny las wokół Ciebie;
  • Ciesz się refleksyjną atmosferą, spokojem i pięknem otaczającego Cię świata, które pozwolą Ci się zrelaksować;
  • Zanurz się w dźwiękach zachwycającej muzyki idealnie dopasowanej do tego niezwykłego, growego doświadczenia.

Pełna wersja Paws and Soul pojawi się na Seamie 16 lipca, ale już dziś możesz pobrać za darmo ze Steam fabularny wstęp do tej produkcji – Paws and Soul: First Step.

Komentarze

Ostatnie wpisy:

Obserwuj nas