GAMENERD.PL

No Man’s Sky – masowe zwroty!

no man's sky

Na No Man’s Sky czekały setki tysięcy graczy na całym świecie. Popularność gry była tak duża, że w momencie potwierdzenia opóźnienia twórcy otrzymywali od niespokojnych użytkowników groźby śmierci. Ostatecznie gra pojawiła się na rynku i… rozczarowała.

Gracze skarżą się nie tylko na nudny gameplay, ale również na błędy w grze. Efekty? Po zaledwie 9 dniach od premiery No Man’s Sky straciło 90% użytkowników. Jeśli czujecie jednak, że wyrzuciliście pieniądze w błoto zakupując tę produkcję, jest jeszcze drobne światełko w tunelu.

Niektórzy użytkownicy donoszą, że udało im się uzyskać zwrot pieniędzy za No Man’s Sky. Tyczy się to zarówno Steama, jak i PlayStation Network. Nie każdy, oczywiście, ten zwrot uzyskał. Udało się to tym bardziej wytrwałym. Regulamin Steama mówi, że grę można zwrócić, kiedy użytkownik nie przeszedł 2 godzin rozgrywki. Regulamin PSN – że gracz zwróci produkcję jeszcze przed jej pobraniem przed zakończeniem okresu 2 tyg. od zakupu.

Z drugiej strony gracze donoszą, że otrzymali oni zwrot pieniędzy pomimo tego, iż grali długo w No Man’s Sky (w niektórych przypadkach nawet 50 godzin). Polecają oni, by być wytrwałym w staraniach.

Komentarze

Ostatnie wpisy:

Obserwuj nas