GAMENERD.PL

Nintendo Switch – Ritual: Crown of Horns

Ritual Crown of Horns

Zostań mrocznym rewolwerowcem z alternatywnej wersji Dzikiego Zachodu w Ritual: Crown of Horns – trójwymiarowej, dynamicznej strzelance z widokiem z góry i licznymi elementami base-defence. Przeładuj broń i przygotuj się na istną jatkę, którą zaserwuje Ci studio Draw Distance (wcześniej iFun4All) wraz z wydawcą Feardemic. Już jutro złap za europejską, przedpremierową kopię gry, by być w pełni przygotowanym na jej premierę 7. listopada w sklepie Nintendo.

Mądrze zarządzaj swoimi zasobami oraz czasem, który masz do dyspozycji. Przemieszczaj się dynamicznie po poziomach przy pomocy magicznej szarży. Wykorzystuj wzmacniające przedmioty wyczarowane przez wiedźmę, by bronić barykad wstrzymujących wrogą ofensywę. Sprawdź unikalną mechanikę automatycznego naprowadzania, aby mieć pewność, że twoje strzały zawsze będą celne. Zbieraj dusze poległych wrogów i używaj ich jako waluty do zakupu magicznych gadżetów, takich jak morderczy Gatling. Nie martw się, jeśli powinie Ci się noga – zweryfikuj wtedy, jakim ekwipunkiem się posłużyć i spróbuj ponownie, z podwójną siłą. Zaciekle broń Czarownicy, dzięki której nie jesteś już gnijącą stertą mięsa spoczywającą w grobie i w końcu możesz zemścić się na swoich wrogach.

Jeżeli jesteś gotów wcielić się w rolę pół-kowboja, pół-demona, już jutro zamów grę przedpremierowo w europejskim sklepie Nintendo. Pre-ordery będą dostępne tylko w Europie i wystartują 1. listopada o godz. 15:00 polskiego czasu.

Ritual Crown of Horns

O GRZE:

Ritual: Crown of Horns wcielasz się w mrocznego rewolwerowca wskrzeszonego magią tajemniczej wiedźmy, który w zamian za szansę na zemstę chroni swoją wybawicielkę podczas odprawiania rytuałów na terenie całych Stanów Zjednoczonych.

Zrozum specyficzne właściwości każdej broni i wybieraj odpowiednie narzędzie do każdej konfrontacji. Gdy sytuacja wymknie ci się spod kontroli, posiłkuj się potężną magią zaczerpniętą z mrocznych ksiąg Wiedźmy. W wolnym czasie, w schronieniu pomiędzy wymiarami, rozmawiaj z towarzyszami przygody i korzystaj z ich usług. Wyposaż się w odkrytą na szlaku broń palną u Boga Gnatów, opanuj nowe zaklęcia z pomocą Wiedźmy i przyjmuj wyzwania Sztukmistrzyni, by wraz z ich wykonywaniem zdobywać coraz potężniejsze elementy ekwipunku. Każda pomoc się przyda, gdy na twojej drodze zaczną stawać coraz dziwniejsze przeszkody, potężniejsi przeciwnicy i coraz mroczniejsza magia – w tym taka, nad którą nawet Wiedźma nie umie zapanować.

Ritual Crown of Horns

GŁÓWNE CECHY GRY

  • Unikalny system automatycznego celowania, dzięki któremu Ritual: Crown of Horns nie jest kolejnym wtórnym twin-stick shooterem: zamiast wypluwać setki pocisków we wszystkich kierunkach, gracz wciela się w wyborowego rewolwerowca, którego strzały zawsze trafiają w cel,
  • Bogaty arsenał: strzelby, sześciostrzałowce, kusze i parę niespodzianek, nie przystających w pełni do epoki.
  • Ekscentryczni przeciwnicy: fanatyczni kultyści, legendarne stwory, mordercze maszyny – dla każdego coś miłego!
  • Tony użytecznego sprzętu: tajemnicze amulety, kapelusze i peleryny, którymi gracz może wzmacniać swojego bohatera, dostosowując go do preferowanego stylu gry,
  • Spora paleta dostępnych czarów i power-upów wchodzących ze sobą w ciekawe interakcje i drastycznie wpływających na przebieg poszczególnych potyczek,
  • Masa szalonych poziomów, do których warto wracać – każdy oferuje wyjątkowe wyzwania zaprojektowane tak, aby zmusić gracza do mistrzowskiego opanowania systemu walki.
  • Unikalny styl graficzny, łączący gotycki horror z konwencją weird western.

Ritual: Crown of Horns pojawi się na Nintendo Switch 7. listopada tego roku. Gra w tej chwili znajduje się w fazie wczesnego dostępu na Steam: https://store.steampowered.com/app/1059150/Ritual_Crown_of_Horns/.

Więcej informacji o grze można znaleźć na oficjalnej stronie, Facebooku, Twitterze, Instagramie oraz na Discordzie.

Komentarze