GAMENERD.PL

Nadchodzi PlayStation VR – nowy wymiar rozgrywki

PlayStation VR

PlayStation VR to nowy system rozgrywki oparty o technologię VR. Jak zapowiada Sony, będzie to całkowite przemodelowanie sposobu rozgrywki w grach. Producent dodaje, że technologię wyświetlania będzie wspierał nowy system dźwięku 3D, który sprawi, że gracz także usłyszy wszystkie efekty wokół siebie.

Obraz będzie podawany na wyświetlaczu OLED o wielkości 5,7 cala i rozdzielczości RGB 1920×1080. Jak zapewnia Sony taki typ wyświetlacza zwiększy pole widzenia, a dodanie poświaty zniweluje rozmazanie ruchu.

Jak pisze na swojej stronie facebooka PlayStation Polska system będzie dostępny w październiku tego roku i będzie kosztować „zaledwie” 399 euro.
Do tematu podchodzimy dość sceptycznie. Po pierwsze z powodu ceny a po drugie samej technologii, która nadal nie jest tym, co pokazywały wszystkie te wspaniałe filmy i seriale sf…:

Przyszłość grania ma już swoją datę premiery! PlayStation VR zadebiutuje w październiku 2016 roku w cenie 399 euro – tylko na PS4! >> playstation.com/psvr <<#PlayStationVR #PS4

Opublikowany przez PlayStation Polska na 15 marca 2016

Do tematu podchodzimy dość sceptycznie. Po pierwsze z powodu ceny a po drugie samej technologii, która nadal nie jest tym, co pokazywały wszystkie te wspaniałe filmy i seriale sf…

Komentarze