GAMENERD.PL

Medal of Honor: Pacific Assault – za darmo na Origin!

Medal of Honor: Pacific Assault

Firma Electronic Arts postanowiła udostępnić za darmo grę Medal of Honor: Pacific Assault za pośrednictwem platformy Origin.

Medal of Honor: Pacific Assault to klasyk z 2004 roku będący kontynuacją kultowego pierwszego „Medala”. Pozycja dość ciekawa z uwagi na nietypowe jak na czas wydania ukazanie walk amerykańsko-japońskich na Pacyfiku. Elecrtronic Arts daje nam szansę na powrót do tego klimatu, a innym na spróbowanie po raz pierwszy tego wspaniałego tytułu.

 

Gracze mogą więc doświadczyć ataku na Pearl Harbor, a następnie wziąć udział w rajdzie na Makin czy walkach o Guadalcanal. Oferta jest ograniczona czasowo. Niestety w związku z brakiem GameSpy, które swoją działalność zakończyło w 2013 roku gracze muszą zadowolić się jedynie kampanią Single Player. Mimo to warto.

Do zaciętych walk na Pacyfiku dołączycie przechodząc pod ten link na platformie Origin. Powodzenia.

 

[notice]Medal of Honor: Pacific Assault to kontynuacja bestsellerowej pierwszoosobowej strzelaniny Medal of Honor: Allied Assault, wydanej w 2002 roku przez firmę Electronic Arts. Akcja kolejnej odsłony, opracowanej tym razem przez wewnętrzne studia EA, skupia się na walkach amerykańsko-japońskich, toczonych w okresie II wojny światowej w rejonie Pacyfiku. Poczynając od historycznego ataku na bazę Pearl Harbor, a skończywszy na słynnej bitwie o Guadalcanal, w grze uczestniczymy w szeregu misji rozgrywających się w dżungli, bazach wojskowych i na okrętach wojennych. Walczymy zarówno samotnie, jak i ramię w ramię z innymi członkami oddziału.[/notice]

Komentarze

Ostatnie wpisy:

Obserwuj nas