GAMENERD.PL

KrakJam 2018 ponownie w Krakowskim Parku Technologicznym

KrakJam 2018

W dniach 26-28 stycznia 2018 roku Krakowski Park Technologiczny będzie kolejny raz gospodarzem imprezy KrakJam, 48-godzinnego hackatonu dla twórców gier.


Krakowskie wydarzenie, współorganizowane przez firmę Moonlit, jest częścią Global Game Jam, ogólnoświatowej inicjatywy łączącej społeczność twórców gier.

KrakJam rozpocznie się w piątek, 26 stycznia w godzinach popołudniowych od oficjalnego ogłoszenia tematu tegorocznej edycji. Temat jest zawsze globalny i zespoły na całym świecie pracują nad grą o podobnej tematyce. W trakcie dwóch dni wydarzenia przewidziano również prelekcje developerów gier z dużych studiów oraz inne atrakcje dla uczestników.

Krakowski Park Technologiczny zapewni uczestnikom wydarzenia dwie multimedialne sale gotowe do pracy oraz pierwszy raz w historii również powierzchnię MultiLabu KPT – w pełni wyposażoną salę z wydajnymi komputerami dedykowaną branży kreatywnej.

Krakjamowicze mogą liczyć także na specjalne miejsce do spania oraz catering w ciągu całego weekendu. Dla osób wybierających się pierwszy raz na KrakJam organizatorzy przygotowali również obszerny materiał ze wskazówkami dotyczącymi przetrwania 48 godzinnego maratonu.

Warto pamiętać, że KrakJam jest imprezą płatną – bilety w cenie 50 zł są dostępne na stronie wydarzenia. Rejestracja już trwa, a ilość miejsc jest ograniczona.

Poprzednia edycja organizowana również w Krakowskim Parku Technologicznym była drugim co do wielkości wydarzeniem w Polsce organizowanym w ramach Global Game Jam i zgromadziła 121 uczestników, którzy w ciągu 48 godzin stworzyli 33 projekty gier. Na świecie krakowska impreza była 66 pod względem wielkości.

Komentarze

Ostatnie wpisy:

Obserwuj nas