GAMENERD.PL

Klabater zabiera swoje tytuły na Gamescom!

Gamescom startuje już jutro, 22 sierpnia, i polski wydawca gier niezależnych mocno zaznaczy na nim swoją obecność. Krwawa opowieść z czasów Rewolucji Francuskiej, królewskie obowiązki i śmigłowce bojowe – wszystko to na stoisku Klabatera!

W co masz ochotę zagrać? W przepiękną grę osadzoną w czasach Rewolucji Francuskiej, która postawi przed Tobą trudne, moralne wybory, od których zależy ludzkie życie? Taktyczne, zabawne RPG z walką wymagającą precyzji i strategicznego myślenia? Czy może marzysz o tym, by zasiąść za sterami helikopterów bojowych? Odwiedź stoisko Klabatera i sprawdź We. The Revolution, Regalia: Of Men and Monarchs i Heliborne!

Odwiedź Klabatera na stoisku E-031 w hali biznesowej 2.1 i zagraj w niesamowite tytuły:

WE. THE REVOLUTION od studia Polyslash zachwyci wielbicieli moralnych dylematów, trudnych wyborów i politycznych intryg. Na Gamescomie produkcja pojawi się dzięki Klabaterowi, polskiemu wydawcy tytułu, oferując przedsmak historii przepełnionej krwawą i podejrzliwą atmosferą Rewolucji Francuskiej, gdy często przyjaciel był jednocześnie wrogiem. Zostań sędzią rozstrzygającym skomplikowane sprawy zwykłych obywateli, przestępców, rewolucjonistów i ich wrogów. Decyduj, kto zostanie uniewinniony, a czyją głowę zetnie ostrze gilotyny. Uważaj jednak, gdyż obserwuje Cię cały Paryż. Każda frakcja walcząca o wpływy pragnie mieć nad Tobą władzę. Aby przetrwać, sam musisz stać się politycznym graczem – stawką jest nie tylko Twoje życie, lecz także losy samego Paryża.

HELIBORNE to propozycja dla pasjonatów helikopterów, gier akcji, historii i sieciowych potyczek. Weź udział w historycznych działaniach wojennych, od wojny w Wietnamie po konflikt w Zatoce Perskiej. Zasiądź za sterami najbardziej znanych helikopterów wojskowych w historii, od klasycznych maszyn z lat 50. po nowoczesne śmigłowce XXI wieku. Zmierz się z przyjaciółmi w wiernie odwzorowanych misjach historycznych lub z graczami z całego świata w trybie wieloosobowym. W Heliborne fani gatunku będą też mieli szansę zapoznać się z historią śmigłowców bojowych. Grę tworzoną przez studio JetCat Games podzielono bowiem na epoki rozwoju helikopterów, skupiając się na ich technologicznej ewolucji, która przez lata przeszła wiele zmian.

Heliborne

REGALIA: OF MEN AND MONARCHS od studia Pixelated Milk pozwoli Ci poczuć, jak to jest być prawdziwym władcą. Problem polega tylko na tym, że królestwo Ascalii pilnie potrzebuje pomocy. Nie tylko brakuje złota w królewskim skarbcu, ale i cała kraina jest w, delikatnie mówiąc, nieładzie. Aby przywrócić swojej rodzinie pełnię chwały, trzeba się nieźle napracować. Korzystaj z dyplomacji i z rozwagą zarządzaj miastem, a odniesiesz sukces! W Regalia: Of Men and Monarchs zwiedzasz bajkową krainę, poznajesz fabułę pełną zwrotów akcji i uczysz się rządzić swoim królestwem. Bierz udział w turowych bitwach, mierząc się z szerokim wachlarzem potworów i rzezimieszków, aby zapewnić swojemu królestwu bezpieczeństwo. Przemierzaj aż 6 różnorodnych krain pełnych misji, gwarantujących ponad 30 godzin zabawy – poznaj bliżej swoich towarzyszy i zawieraj przyjaźnie, a zostaniesz wynagrodzony.

Regalia: Of Men and Monarchs

Komentarze