GAMENERD.PL

Kickstarter Overload zaskoczył 2 godziny przed końcem! [WIDEO]

overload

Kilka dni temu na łamach PC Gamer ukazał się artykuł o nowym projekcie twórców Descent – strzelance 6DOF zatytułowanej Overload. Wszystko zapowiadało się świetnie – panowie dali nawet grywalny teaser na stronie playoverload.com. Wszystko było w porządku poza jednym: do celu kampanii Kickstarter ustawionego na 300.000$ zostało zaledwie kilka dni do zakończenia, a kampania osiągnęła niewiele ponad połowę swojego celu…

Zaledwie 2 godziny przed końcem kampania osiągnęła wynik 306.537 $. Pomogła w tym duża akcja informacyjna, w skład której wchodził 24-godzinny livestream na Twitch’u oraz zauploadowanie 2 nowych wersji demo dostępnych poprzez update. Są to wersje dosyć surowe, ale bardziej wymagające od wersji pierwotnej.

Projekt zapowiada się całkiem nieźle. Wiele szczegółów jest jeszcze niedopracowanych, gra tnie się jak emo żyletką, ale jest to jeszcze faza produkcyjna, tak więc od tej wersji wymagać wiele się nie da. Spójrzmy:

Twórcy zapowiedzieli ankiety i panele dyskusyjne w trakcie realizacji gry, a tymczasem oficjalne demo jest już dostępne na Steam’ie. Przewidywany termin wydania wersji ostatecznej to marzec 2017. Więcej informacji znajdziecie na playoverload.com.

Mamy nadzieję na jak największą ilość tego typu projektów i życzymy powodzenia

Komentarze