GAMENERD.PL

Kholat – ponad 500 tysięcy sprzedanych kopii i debiut na Xbox One

kholat

Po graczach PC i PS4 przyszła pora, aby również gracze Xbox One mieli szansę zmierzyć się z nieznanym i spróbować rozwiazać zagadkę tajemniczej tragedii, jaka rozegrała się na Przełęczy Diatłowa prawie 60 lat temu. Kholat – eksploracyjna gra przygodowa FPS z elementami horroru zadebiutuje na konsoli Microsoftu już 9 czerwca tego roku.

Kholat – unikalne połączenie gry eksploracyjnej i horroru, to tytuł, który na świecie znalazł już ponad 500,000 odbiorców wśród graczy PC i PS4. 9 czerwca tego roku również gracze Xbox One będą mogli doświadczyć mrocznej atmosfery gór Ural i spróbować odkryć, co naprawdę wydarzyło się na Przełęczy Diatłowa ponad 58 lat temu.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom graczy i spełniając złożone obietnice IMGN.PRO ma przyjemność ogłosić, że wszyscy posiadacze Xboxa One, którzy cierpliwie czekali na premierę gry na swojej ulubionej konsoli, będą się mogli zmierzyć z tajemnicą mroźnych gór Ural już 9 czerwca. Tego dnia Kholat zadebiutuje w Xbox Store w cenie 19,99 USD, ale to nie koniec dobrych wiadomości! Na tydzień przed premierą czyli już 2 czerwca ruszy przedsprzedaż.

Kholat

Jak mówi Łukasz Kubiak, współtwórca fabuły gry:

[quote style=”1″ author=””]„Nigdy nie przypuszczaliśmy, że Kholat stanie się aż tak popularny. Niesamowite reakcje graczy na całym świecie sprawiły, że dzisiaj możemy z dumą ogłosić premierę gry na konsoli Xbox One. Jednocześnie jesteśmy świadomi jak wiele pytań mają fani gry, jak wiele teorii i przypuszczeń odnośnie przedstawionych przez nas wydarzeń się pojawia. Na razie mogę tylko zdradzić, iż to jak bardzo rozwinęła się społeczność gry, sprawia że odpowiedzi na te pytania mogą się w przyszłości pojawić.”[/quote]

Kholat

Kholat to eksploracyjna gra przygodowa FPP z elementami horroru stworzona przez IMGN.PRO. Fabuła gry, inspirowana Incydentem na Przełęczy Diatłowa, nawiązuje do tragedii, która pochłonęła życie 9 rosyjskich studentów wędrujących po górach Ural. Wydarzenia te miały miejsce 2 lutego 1959 roku. Przyczyna wypadku w dalszym ciągu pozostaje niewyjaśniona, a przez lata wokół całej historii wytworzyło się mnóstwo teorii i hipotez. Gracz zanurzy się w bezkresnej scenerii nieprzyjaznych, mroźnych szczytów. Przed nim tylko jedno zadanie – dowiedzieć się, co tak naprawdę się tu wydarzyło. Całości dopełnia fantastyczna narracja w wykonaniu Seana Beana.

Kholat

GŁÓWNE CECHY GRY:

  • Piękna, wysokiej jakości grafika, oparta na silniku Unreal Engine 4
  • Fantastyczna narracja w wykonaniu Seana Beana
  • Klimatyczna ścieżka dźwiękowa autorstwa Arkadiusza Reikowskiego, wzmacniająca aurę tajemniczości i grozy
  • Otwarty świat pełen niebezpieczeństw i niewyjaśnionych sekretów
  • Nieliniowa rozgrywka skupiająca się na eksploracji i odkrywaniu kolejnych fragmentów opowieści
  • Poszukuj odpowiedzi. Wątki poboczne pogłębiające opowieść
  • Coś dla miłośników wyzwań – klasyczna nawigacja za pomocą mapy i kompasu
  • Niezwykła historia oparta na autentycznych wydarzeniach sprzed ponad 58 lat

Kholat pierwotnie zadebiutował 10 czerwca 2015 roku na PC, a 8 marca trafił na PS4. 9 czerwca tego roku gra trafi na konsolę Xbox One.

Źródło: informacja prasowa

G2A Game Deals

Komentarze