GAMENERD.PL

Kerbal Space Program: Shared Horizons jest już dostępne na PC

Private Division i Squad ogłosiły dziś, że darmowa aktualizacja Kerbal Space Program: Shared Horizons jest już dostępna na PC, a wersja na konsole planowana jest na jesień 2020.

Stworzona we współpracy z Europejską Agencją Kosmiczną (ESA) aktualizacja dodaje do gry dwie epokowe misje prowadzone przez główną, europejską organizację kosmiczną, przełomową rakietę Ariane 5, inspirowany ESA skafander dla Kerbali, nowe części oraz eksperymenty naukowe do przeprowadzenia. Misja „BepiColombo” jest odtworzeniem wspólnej misji ESA i Japońskiej Agencji Eksploracji Aerokosmicznej na Merkurego, a „Rosetta” upamiętnia lądowanie na komecie z rodziny Jowisza.

Aby uzyskać więcej informacji o tej aktualizacji, przeczytaj post KSP loading…: Sharing Horizons z ESA na oficjalnych forach KSP.

Darmowa* aktualizacja Shared Horizons jest częścią nieustającego wsparcia uwielbianego symulatora kosmicznego, który obchodzi w tym roku swoje 9 urodziny. Aby śledzić obchody rocznicy, zasubskrybuj kanał na YouTube, obserwuj na Twitter lub stań się fanem na Facebook.

* Aktualizacja Shared Horizons wymaga podstawowej wersji gry Kerbal Space Program. Odwiedź kerbalspaceprogram.com, aby uzyskać więcej informacji.

Komentarze