GAMENERD.PL

Intergalactic Transfer Station – zostań potentatem turystyki międzyplanetarnej!

Intergalactic Transfer Station GAMENERD

Stwórz swoje własne podróżnicze imperium. Zarządzaj potrzebami raz obcych, stawiaj czoła nieoczekiwanym zagrożeniom, radź sobie z ciągle rosnącymi kosztami utrzymania i przede wszystkim działaj tak, żeby całe przedsięwzięcie okazało się dochodowe.

Brzmi jak inwestycja, którą zdecydowanie byłbyś w stanie zarządzać? W takim razie Intergalactic Transfer Station jest dokładnie dla Ciebie. Pamiętaj tylko, że tutaj ani jeden dzień nie mija bez takiej czy innej sytuacji awaryjnej, praca pod presją będzie Twoją codziennością i zdecydowanie możesz zapomnieć o leniwych popołudniach za biurkiem, które spędzasz popijając gorącą kawę, oglądając filmiki na YouTube i odliczając godziny do fajrantu. Jedyne filmiki jakie będziesz tu oglądał, to te z kamer bezpieczeństwa, a jeśli już będziesz miał szansę łyknąć kawy, to najpewniej zimnej. No, ale cóż. Nikt nie mówił, że budowa centrum kosmicznych podróży przychodzi łatwo.

Dodaj grę do swojej listy życzeń na Steam: https://store.steampowered.com/app/1267690/Intergalactic_Transfer_Station/, aby mieć pewność, że nie ominą Cię żadne wieści związane z samodzielnym prowadzeniem tego biznesu.

O INTERGALACTIC TRANSFER STATION

Intergalactic Transfer Station pozwoli Ci zostać potentatem turystyki międzyplanetarnej. Wyobraź sobie setki pasażerów dziennie przybywających ze wszystkich zakątków wszechświata i przesiadających się nigdzie indziej, ale właśnie na Twojej stacji. Oznacza to, że będzie wymagała ona ciągłej rozbudowy tak, aby mogła pomieścić przybywających podróżnych. Co wiąże się z dodawaniem kolejnych platform, nowych sklepów oraz modernizowanie już istniejącej infrastruktury. A także oczywiście z projektowaniem tras przebiegu korytarzy czy wyglądu poczekalni tak, żeby dokładnie odpowiadały Twoim potrzebom. Wszystko po to, żeby maksymalnie zoptymalizować przepustowość stacji i zwiększyć przepływ pasażerów. Zarządzanie budynkami i ich wyposażeniem to jednak zaledwie początek. Dalej czeka na Ciebie dbanie o potrzeby podróżnych. Zarówno tych, którzy wywodzą się z ras obcych oddychających wyłącznie chlorem, a zatem potrzebują pokoju w odpowiednim hotelu jak i tych, którzy na śniadanie, obiad i kolację spożywają wyłącznie ciekłą lawę, a nie każda restauracja jest w stanie zapewnić taki posiłek. Im wyższy będzie wskaźnik zadowolenia pasażerów, tym więcej będzie ich przybywało na Twoją stację, a to oznacza większe zyski i możliwość nałożenia wyższych podatków. Ważne tylko, żebyś pamiętał o systemach obronnych stacji ponieważ budowę Twojego imperium może zakłócić dosłownie wszystko. Od wirusa obcego pochodzenia wywołującego groźne choroby, do zderzenia ze zbłąkaną asteroidą.

INTERGALACTIC TRANSFER STATION – GŁÓWNE CECHY ROZGRYWKI

  • Zarządzaj miejscami postojowymi dla statków – buduj nowe platformy i dbaj o ich niezbędne wyposażenie takie jak sklepy, poczekalnie, maszyny z przekąskami czy toalety i hotele, a nawet rośliny doniczkowe, które będą ozdabiać otoczenie;
  • Dbaj o podróżnych – pamiętaj, że różne gatunki obcych mają różne wymagania. Niektóre potrzebują powietrza nasyconego chlorem, żeby móc oddychać. Inne posilają się wyłącznie lawą. I zdecydowanie nie wszystkie z nich mają wyłącznie przyjazne zamiary. Więc jeśli tylko Twój system monitoring wychwyci, że któryś z obcych ma ze sobą broń, natychmiast go wyeliminuj, a zadawanie pytań zostaw sobie na koniec;
  • Pamiętaj o nieustannej rozbudowie swojej stacji – to miejsce to nie tylko Twoja praca, ale całe twoje życie. Warto więc, żeby każdy podróżny miał tego świadomość. Nie szczędź sił i środków na rozbudowę i modernizację. Pamiętaj o efektywnym zagospodarowaniu przestrzeni, w tym korytarzy i dbaj o miły dla oka wygląd całości;
  • Kontroluj wskaźniki ekonomiczne zarówno w mikro jak i makro skali – więcej pasażerów oznacza większe zyski. Większe zyski oznaczają poważniejsze inwestycje. A poważniejsze inwestycje oznaczają wyższe podatki, które ostatecznie lądują w Twojej kieszeni. A przecież lubisz mieć pełne kieszenie czyż nie?
  • Oczekuj nieoczekiwanego – kosmos jest nieograniczony, a co za tym idzie nie każde zagrożenie, które ze sobą niesie udało się już sklasyfikować. Poczynając od wirusów obcego pochodzenia, a kończąc na pojawiających się znikąd i pędzących z ogromną prędkością prosto na czołowe zderzenie asteroidach. Tutaj możesz więc być pewny tylko jednego. Nie będzie dwóch identycznych dni i ani jeden z nich nie minie bez takiego czy innego zagrożenia bezpieczeństwa, które będzie wymagało Twojej natychmiastowej interwencji.

Prace nad Intergalactic Transfer Station trwają. Gra pojawi się na Steamie w trzecim kwartale 2021 roku.

Komentarze