GAMENERD.PL

Infinity Ward ogłasza powstanie nowego oddziału studia w Krakowie

Infinity Ward Poland

Infinity Ward Poland będzie siedzibą skupiającą utalentowany zespół programistów, którzy zajmą się obszarem R&D (Research & Development) przy ścisłej współpracy z Infinity Ward Los Angeles.

[quote style=”1″ author=”Dave Stohl, Studio Head w Infinity Ward”]Jesteśmy bardzo podekscytowani możliwością ogłoszenia, że rozwijamy nasz potencjał jako developera wraz z otwarciem Infinity Ward Poland. Budujemy światowej klasy studio R&D, które skorzysta z lokalnej kultury kreatywnego tworzenia gier i talentów jakie oferuje Polska. To rozszerzenie działalności przyczyni się do dalszego utrwalania naszej pozycji jako jednego z najbardziej zaangażowanych i uhonorowanych zespołów w branży gier. Czekamy z niecierpliwością na wspaniałe dokonania, które będą dzięki temu naszym udziałem.[/quote]

 

Zespołowi Infinity Ward Poland przewodzić będzie Michał Drobot. Karierę zaczął w 2005 roku w studiu Reality Pump. W późniejszych latach pracował w studiach Guerrilla Games (seria Killzone i Horizon Zero Dawn), Ubisoft Montreal (m.in. Far Cry), aż w końcu w 2014 roku trafił do Infinity Ward, gdzie współpracował przy Call of Duty: World War 2 i Call of Duty: Infinite Warfare.

Na Twitterze pojawiło się już oficjalne konto polskiego oddziału firmy:

Komentarze

Ostatnie wpisy:

Obserwuj nas