GAMENERD.PL

Hyperide VR: Superszybkie kosmiczne walki teraz także w VR!

Firma Kool2Play przedstawia Hyperide VR – produkcję, w której gracz wciela się w kapitana superszybkiego statku ochraniającego kosmiczny transportowiec IMS Horizon, zaatakowany przez piratów. Aby przetrwać trzeba będzie do perfekcji opanować manewrowanie pojazdem, zachowywać na odpowiednim poziomie ilość energii poprzez zbieranie wysokoenergetycznych kryształów oraz niszczyć przeszkody za pomocą rakiet.

Hyperide VR daje unikatową możliwość podróżowania z nadświetlną prędkością oraz wskakiwania do tuneli czasoprzestrzennych, które przenoszą gracza do nieodkrytych do tej pory krańców wszechświata. Podczas swoich przygód dzielni kosmiczni kapitanowie będą musieli znaleźć w sobie na tyle odwagi, aby ocalić zagubionych astronautów oraz pomścić ich w ostatecznej walce. A wszystko to jedynie mała część tego, co Hyperide VR ma do zaoferowania.

Hyperide VR

Główne cechy gry:

  • Zachwycająca oprawa graficzna dostosowana do systemów VR
  • Arkadowa rozgrywka polegająca na unikaniu przeszkód w przestrzeni kosmicznej
  • 3 różne obszary do zwiedzenia i walka z bossem w klasycznym stylu
  • Pełne adrenaliny wyzwania
  • Dopracowana warstwa dźwiękowa i wizualna, aby kosmos był jeszcze piękniejszy
  • Prędkość, statki, skoki, galaktyki, kosmonauci z różnych krajów świata i wiele innych super elementów

Gra jest już dostępna na Oculus Rift, HTC Vive, Google Daydream i inne zestawy cardboard VR oraz platformy obsługujące OSVR, z wersją na Samsung GearVR dostępną wkrótce.

Hyperide VR

Fabuła

Transportowy okręt wojenny, przenoszący bezcenne kryształy zasilające zaawansowaną technologię, został zaatakowany przez piracką jednostkę w drodze powrotnej z kolonii. Zaskoczona i zdezorientowana załoga statku decyduje się uciekać w najdalsze rejony kosmosu. Będą musieli wykorzystać wszystkie środki obrony, jednak czy to wystarczy aby wyjść cało ze starcia.

Gracz wcieli się w dowódcę eksperymentalnego statku odpowiadającego na wołanie o pomoc. Zaopatrzony w najlepsze systemy pozyskiwania energii z kryształów i ścieżek energetycznych wyrusza w misję ratunkową, aby ocalić transportowiec IMS Horizon.

Oficjalna strona gry: kool2play.com

Komentarze

Ostatnie wpisy:

Obserwuj nas