GAMENERD.PL

Hexologic – darmowa aktual​izacja z nowymi pozi​omami

Hexologic – darmowa aktual​izacja z nowymi pozi​omami

MythicOwl właśnie zaktualizowało swoją ostatnią, popularną grę logiczną Hexologic, dodając mnóstwo nowej zawartości, takiej jak nowe światy (biomy).

Ponad to w nowej, obszernej aktualizacji Hexologic otrzymamy poziomy oraz tryb rozgrywki, skierowany przede wszystkim do bardziej doświadczonych fanów rozwiązywania heksagonalnych łamigłówek. Nowości dostępne są za darmo na wszystkich platformach!

Dziś, gra otrzymała aktualizację, która dodaje 36 nowych poziomów, jak również 2 nowe światy (biomy), a także nową ścieżkę dźwiękową oraz mnóstwo innych elementów rozgrywki i poprawek.

 

Gracze wyruszą w podróż w kosmos, a także spróbują swoich sił w nowym, znacznie bardziej wymagającym trybie rozgrywki, który wprowadza dwie zmiany. Pierwsza wyłącza ‘asystę’ informującą o poprawnie rozwiązanym rzędzie heksów. Druga zmienia wartości rzędów, tym samym ‘odświeżając’ poziomy dostępne w podstawowej wersji gry.

LISTA ZMIAN:
  • 36 nowych poziomów
  • 2 nowe światy
  • Nowe typy heksów
  • Nowy, wymagający tryb rozgrywki
  • Zaktualizowana o nowe utwory ścieżka dźwiekowa
  • Ulepszona nawigacja na PC i Nintendo Switch
  • Ulepszona stabilność i poprawki mniejszych błędów

Hexologic

Gra jest obecnie dostępna na kilku platformach:

Steam: https://store.steampowered.com/app/785890/Hexologic/
Nintendo eShop: https://www.nintendo.com/games/detail/hexologic-switch
iOS: https://itunes.apple.com/us/app/hexologic/id1343246862?mt=8
Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mythicowl.hexologic&hl=pl

 
Hexologic

[quote style=”1″ author=”Informacja prasowa”]Hexologic to popularna gra z gatunku łamigłówek opartych na heksagonalnych polach, bardzo dobrze przyjęta prze media i graczy na całym świecie. Cechuje ją artystyczna oprawa audiowizualna, połączona z relaksującym klimatem. Rozgrywka jest zbalansowana i oferuje wyzwanie nawet najbardziej doświadczonym fanom Sudoku czy Picrossa – właśnie oni powinni zapoznać się z Hexologic, jeśli do tej pory nie mieli okazji![/quote]