GAMENERD.PL

Gwint – CD Projekt Red prosi o pomoc graczy [WIDEO]

gwint

Data rozpoczęcia zamkniętej bety Gwinta została przesunięta na 25 października. Na najbliższe dni autorzy gry zorganizowali nam inne zajęcie.

Jutro od godziny 17 do 21 będą trwały testy stabilności serwerów. Kolejna próba odbędzie się 27 września. W testach mogą wziąć udział wszystkie osoby, które zarejestrowały się do zamkniętej bety.

Jeśli spełniacie powyższe kryterium wystarczy, że będziecie śledzić oficjalne profile Facebook i Twitter powiązane z grą. To właśnie tam będzie można zdobyć klucz umożliwiający zostanie testerem. Twórcy dodają, że zdobycie kodów na jutrzejszy test nie stanowi gwarancji zakwalifikowania się do zamkniętej bety za około miesiąc. Poza tym podczas sprawdzania serwerów nie będzie możliwości tworzenia własnych talii, a wasz postęp nie zostanie zachowany.


Gwint to mini gra z Wiedźmina 3, której popularność okazała się tak duża, że CD Projekt postanowił wydać osobny tytuł na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Podstawowe zasady rozgrywki będą takie same jak w wersji z „trójki”. Zwycięstwo czeka na odważnych graczy, którzy szybko myślą, umieją improwizować i znakomicie znają słabe i mocne strony swojej talii.

CD Projekt musiał podjąć zdecydowanie kroki przeciwko pirackiej wersji gry, którą skonstruowali i umieścili w sieci dwaj fani Gwinta. Nieoficjalna wersja karcianki błyskawicznie zyskała spore grono odbiorców. Tuż przed zamknięciem serwer okupowało ok. 500 osób jednocześnie, a była to przecież amatorska, nigdzie nie reklamowana wersja zabawy. Mówiąc inaczej, CDP słusznie zakłada, że Gwint ma sporty potencjał. Jak duży? Przekonamy się już wkrótce.

Komentarze