GAMENERD.PL

GOG.com – polska wersja i darmowe gry!

GOG.com

W serwisie GOG.com pojawił się dziś komunikat informujący o udostępnieniu polskiej wersji serwisu. Z tej okazji przygotowano dla użytkowników prezent.

I to prezent nie byle jaki. Każdy użytkownik GOG.com może od teraz pobrać aż 4 darmowe gry. A wśród nich same klasyki: Stronghold HD oraz paczka z grą A.D. 2044, która zawiera dodatkowo dwie absolutne perełki polskiej sceny gier – Sołtysa oraz Skauta Kwatermasera, czyli polską odpowiedź na Day of the Tentacle.

Oprócz tego serwis przygotował dużo promocji. Poniżej oryginalna wiadomość:

[quote style=”1″ author=””]Platforma GOG.com jest teraz dostępna w polskiej wersji językowej!

Z tej okazji wracamy do niezapomnianych, polskich klasyków, takich jak Schizm: Prawdziwe wyzwanie, Robo Rumble (Reflux), Crime Cities</a> i innych, które znajdziesz na stronie głównej. Wszystkie gry otrzymały atrakcyjne rabaty premierowe!

Koniecznie sprawdź naszą specjalną ofertę na gry z kultowymi polskimi lokalizacjami, takimi jak Baldur’s Gate, Icewind Dale, serie Gothic i S.T.A.L.K.E.R. Skompletuj wszystkie gry z listy i zaoszczędź nawet 75%!

Polska wersja GOG-a to również ceny na każdą kieszeń ze znakomitymi klasykami, takimi jak MDK, Commandos Ammo Pack,Tropico Reloaded, Broken Sword: Director&rsquo;s Cut, Europa Universalis, Bloodrayne i wiele innych dostępnymi po 9,99 zł!

Z okazji startu polskiej wersji GOG-a, przez najbliższe 48 godzin, na stronie głównej możesz za darmo odebrać aż 4 gry – Stronghold HD w polskiej wersji językowej oraz A.D. 2044 w pakiecie z grami Sołtys i Skaut Kwatermaster.

Zajrzyj też na nasze forum, ale najpierw skorzystaj z powyższych okazji, bo te trwają tylko do 26 października, do godz. 13:59.[/quote]

Komentarze