GAMENERD.PL

G2A Deal – Lords of the Fallen i Superhot w pierwszej paczce

G2A Deal

Serwis G2A rozpoczyna nową serię dystrybucji paczek z grami poprzez inicjatywę o nazwie G2A Deal. Jako pierwsze debiutują w niej takie tytuły jak Superhot i Lords of the Fallen. A ceny są naprawdę atrakcyjne.

G2A już z końcem roku 2016 zapowiadało wprowadzenie nowej usługi na zestawy z grami AAA i indie w atrakcyjnych cenach. Inicjatywa o nazwie G2A Deal ruszy już jutro i na początek dostaniemy zestaw 5 gier w cenie 2,5 €. Obecnie znamy 3 tytuły wchodzące w jego skład:

A co z pozostałymi dwoma grami?

G2A będzie odsłaniać je w ciągu najbliższych dni. Sam program wystartuje pewnie po ogłoszeniu wszystkich. Według informacji praowej w wariancie abonamentowym pierwszy miesiąc kosztować będzie „1,5 € (plus VAT i ewentualna opłata transakcyjna)”, co sugeruje, że cena subskrypcji nie będzie stała.

Serwis zaznacza też, iż nowa usługa powstaje w ścisłej współpracy z deweloperami i wydawcami, a steamowe klucze na poszczególne gry pochodzą bezpośrednio od nich. No cóż, wiemy jak wygląda sprawa handlu grami na G2A, więc nic dziwnego, iż sklep zwraca na to szczególną uwagę.

Comiesięczny zestaw będzie można także wtedy, kiedy wszystkie tytuły będą już znane. Na razie G2A planuje celować w gry steamowe, ale usługa będzie się rozwijać.

deal_1200x900

Komentarze