GAMENERD.PL

Fury Unleashed wzbogacone o lokalny tryb kooperacji!

Fury Unleashed wzbogacone o lokalny tryb kooperacji!

Zasiądź na kanapie w towarzystwie najlepszego kumpla, przeładuj broń i zmierz się z wymagającymi bossami w lokalnym trybie kooperacji, który właśnie został dodany do gry, lub graj z nim przez Internet przy pomocy streamingu Parsec!

Jeśli była jedna rzecz, której dotąd brakowało w dynamicznej, pełnej akcji rozgrywce z gatunku run-and-gun w Fury Unleashed, to była to możliwość dzielenia przyjemności płynącej z grania z przyjaciółmi. Na szczęście od dziś można mierzyć się z wrogami, zbierać tusz, odkrywać tajne przejścia i przemierzać strony komiksowego świata z najlepszym przyjacielem u boku.

Fury Unleashed

Tryb lokalnej kooperacji to najważniejsza, ale nie jedyna zmiana, jaką przyniosła ostatnia aktualizacja Fury Unleashed. Gracze otrzymają również:

 • Najnowszą ścieżkę dźwiękową skomponowaną przez Adama Skorupę i Krzysztofa Wierzynkiewicza
 • Tajne przejścia rozmieszczone losowo w świecie gry
 • Wyjątkowy, złoty tusz, który można pozyskać z zabitych wrogów, albo niszczenia przedmiotów rozmieszczonych na planszy. Tusz ten można następnie wykorzystać do zakupu specjalnych przedmiotów, które pomogą w dalszej rozgrywce
 • Elitarnych wrogów – nie tak silnych jak bossowie, ale też bardziej wymagających niż regularni przeciwnicy. Ich obecność jeszcze bardziej urozmaici rozgrywkę
 • Nowych NPCów, których możesz spotkać przemierzając karty komiksu

 

O FURY UNLEASHED

Fury Unleashed to rogue-lite action-platformer osadzony w komiksowym świecie. Doświadcz podnoszących poziom adrenaliny emocji dzięki szybkiej i dynamicznej rozgrywce. Proceduralnie generowane poziomy i losowe przedmioty spowodują, że każde podejście do gry będzie unikatowe. Całości dopełnia wysmakowana, nowoczesna oprawa 2D.

Chaos wkroczył w komiksowe multiwersum i wszystko stanęło na głowie. Tak oto stałeś się częścią dawno zapomnianej historii i nikt nie pamięta twoich heroicznych wyczynów. Sprawy jednak zaszły za daleko – wszystkie twoje moce zniknęły. Twój cel jest prosty, ale śmiertelnie niebezpieczny – musisz na nowo napisać swoją historię i powtórzyć największe osiągnięcia. Ład i porządek powrócą wtedy – i tylko wtedy – gdy znów staniesz się bohaterem na jakiego czeka świat.

Fury Unleashed

Twoje spluwy to Twoi najlepsi kumple, a tusz to nowe czarne złoto – zbieraj go z poległych wrogów i używaj jako waluty przy ulepszaniu twojego bohatera. Im bardziej dynamiczny i wojowniczy styl gry zastosujesz, tym większe nagrody będą na ciebie czekać. Tylko uważaj na siebie – jeden moment dekoncentracji i marny twój los!

Nie zapomnij także rozglądać się uważnie wokół w poszukiwaniu ukrytych poziomów. Bo to, co tam znajdziesz może zaskoczyć nawet takiego twardziela, jak Ty.

GŁÓWNE CECHY FURY UNLEASHED
 • Komiksowe uniwersum – zanurz się w komiksowym świecie inspirowanym stylistyką Metal Slug.
 • Action-platformer ze strzelaniem w 360 stopniach – skacz, unikaj, tnij i wysadzaj wrogów jak prawdziwy twardziel.
 • Losowo generowane poziomy – nigdy nie wiesz co Cię spotka za następnym rogiem.
 • Stwórz własnego, niepowtarzalnego bohatera – rozwalaj wrogów, jako facet, eksterminuj bossów, jako kobieta, wykorzystaj Steam Workshop i przygotuj jedynego w swoim rodzaju herosa.
 • Permadeath z zachowanym rozwojem głównego bohatera – zatrzymasz zebrany tusz nawet jeśli zginiesz.
 • Trzy unikalne komiksowe opowieści:

– Zmierz się ze Złym Bogiem w „Przebudzeniu Pradawnych Bogów”,
– Powstrzymaj Nazistów w „Operacji Szkarłatny Zmierzch”,
– Ocal planetę przed inwazją obcych w misji „Ziemia: Decydujące Starcie”.

 • Mnóstwo przedmiotów i broni znacząco zmieniających rozgrywkę – siej zniszczenie wśród wrogów za pomocą strzelb, karabinów maszynowych, wyrzutni rakiet i ton pozostałego arsenału. Nie zapomnij także o zbroi – zdobądź najlepszy spośród wielu dostępnych pancerzy.
 • Sekretne poziomy do odkrycia, które pozwolą Ci spojrzeć na komiksowe multiwersum z zupełnie nowej perspektywy.
 • Tryb lokalnej kooperacji dla dwa razy większej frajdy z rozgrywki
 • Oryginalna ścieżka dźwiękowa skomponowana przez Adama Skorupę i Krzysztofa Wierzynkiewicza, pracujących m. in. przy grach Wiedźmin i Shadow Warrior 2.

Fury Unleashed

Bądź na bieżąco ze wszystkimi nowościami ze świata Fury Unleashed i śledź oficjalne kanały społecznościowe Awesome Games Studio – Facebook: https://www.facebook.com/AwesomeGamesStudio/, Twitter: https://twitter.com/awesomegamesstd, Imgur: https://imgur.com/user/awgs, Discord: https://discord.gg/6mxC96f.

Fury Unleashed jest aktualnie dostępne we Wczesnym Dostępie na Steam. Gra pojawi się jednocześnie na PC, PS4, Xbox One oraz Nintendo Switch™ na początku 2019 roku.