GAMENERD.PL

Fallout 4 – darmowy weekend z grą

Fallout 4

Użytkownicy PC oraz Xbox One w ten weekend się nie ponudzą. Będą bowiem mieli możliwość skorzystania z darmowego weekendu z grą Fallout 4.

Firma Bethesda Softworks poinformowała, że gra Fallout 4 będzie dostępna za darmo w dniach 25-28 maja dla osób posiadajacych Xbox Live Gold na konsoli Xbox One. Użytkownicy Steama także będą mogli za darmo bawić się grą Fallout 4. I mowa tu o wersji podstawowej oraz modach.

Gra będzie dostępna na PC-tach od godziny 19:00 czasu polskiego i od 9:00 na konsoli Microsoftu. Projekt doczeka się także 67% przeceny. To samo dotyczy przepustki sezonowej. Posiadacze konsoli PlayStation 4 nie będą mogli niestety grać za darmo. Mogą natomiast kupić grę w cenie 79 zł.

Dostęp do darmowej wersji gry dla poszczególnych platform:

  • PC: 25 maja, godz. 19.00 – 28 maja, godz. 22.00
  • Xbox One: 25 maja: godz. 9.00 – 29 maja, godz. 9.00

[notice]Czwarta pełnoprawna odsłona cyklu post-apokaliptycznych gier RPG, znajdującego się od 2008 w rękach firmy Bethesda. W Fallout 4 wcielamy się w postać własnoręcznie wykreowanego bohatera, który po 200 latach odosobnienia jako jedyny ocalały wychodzi z przeciwatomowego schronu i rozpoczyna walkę o przetrwanie w niegościnnym świecie po katastrofie nuklearnej. Akcję gry obserwujemy z perspektywy pierwszo- lub trzeciosobowej, a w mechanice rozgrywki powracają charakterystyczne elementy serii, takie jak system atrybutów SPECIAL, system celowania VATS oraz nieodłączny organizer zwany PipBoy. Pojawia się też możliwość przygarnięcia psa i wydawania mu prostych komend.[/notice]

Komentarze