GAMENERD.PL

Fallen Legion – preorder dla PS4 + PS Vita

Fallen Legion

Już teraz, wszyscy amerykańscy fani action RPG mogą cieszyć się pierwszym tytułem studia YummyYummyTummy przygotowanym specjalnie na PlayStation – Fallen Legion. Gra jest dostępna w pre-orderach w Europie. Zamów już dziś Fallen Legion: Sins of an Empire (PS4), by otrzymać Fallen Legion: Flames of Rebellion (PS Vita) jako bonus!

Od momentu ujawnienia Fallen Legion, developerzy pracowali równolegle na dwoma tytułami, które równocześnie się uzupełniają. Nadszedł czas, by oddać obie produkcje w ręce graczy. Fallen Legion jest już dostępny w obu Amerykach a 25 lipca trafi również na rynek europejski. Już od dzisiaj w Europie i Australii dostępne są zamówienia przedpremierowe. Nadszedł czas, by zanurzyć się w historię Fallen Legion i poznać jego niezwykłych bohaterów!

Pre-ordery Fallen Legion właśnie wystartowały w Europie i w Australii. Składając zamówienie przedpremierowe na Fallen Legion: Sins of an Empire (PS4) gracze dodatkowo otrzymają Fallen Legion: Flames of Rebellion przygotowany specjalnie na PlayStation Vita. Gra w Polsce jest dostępna w cenie 84,00 PLN. Abonenci PlayStation Plus przy zamówieniach przedpremierowych otrzymają również 20% zniżki.

 

Amerykańscy użytkownicy PSN, którzy zamówili grę przed premierą już teraz mogą rozpocząć swoją przygodę w świecie Fenumii na obu platformach. Wszyscy pozostali amerykańscy gracze mogą zakupić jedną lub obie gry odwiedzając PlayStation Store. Czy staniesz ramię w ramię z Księżniczką Cecille i zaprowadzisz pokój w królestwie grając w Fallen Legion: Sins of an Empire (PS4)? A może wolisz dołączyć do rebelii i wraz z generałem Legatusem Laendurem obalić rządy rodziny królewskiej w Fallen Legion: Flames of Rebellion (PS Vita)? Każda z gier dostępna jest w cenie 19,99 USD.

O FALLEN LEGION

W Fallen Legion: Sins of an Empire na PS4 wyruszysz w pełną przygód podróż. Wraz z Księżniczką Cecille i enigmatyczną, gadającą księgą, aby przywrócić chwałę Twemu upadającemu królestwu. Otrzymasz szansę na eksplorację niezwykłych, ręcznie rysowanych krain, zamieszkiwanych przez wrogich żołnierzy i smoki. Z nietypową drużyną u Twojego boku będziesz walczył z hordami wrogów. Doprowadzisz do perfekcji śmiertelne kombinacje ataków, pokonując wymagających bossów i szlifując swoje umiejętności w posługiwaniu się złożonym systemem walki.

Fallen Legion

W Fallen Legion: Flames of Rebellion na PlayStation Vita kontrolujesz rywala Księżniczki Cecille, Legatusa Laendura, który stoi na czele armii mającej jeden cel – obalenie rodziny królewskiej. Otrzymujesz spójną, złożoną historię, przedstawiającą racje obu stron konfliktu. Przygody opowiedziane na obu platformach uzupełniają się wzajemnie, aby zbudować bogate uniwersum Fenumii. W tym świecie będziesz zmuszony do rządzenia imperium w ferworze brutalnych bitew i do podejmowania trudnych decyzji w ułamku sekundy, zmieniających losy państwa i jego mieszkańców. To od Ciebie będzie zależało, czy zaszantażujesz księcia, aby wzmocnić swoją drużynę, czy naniesiesz podatek na umierającą z głodu wioskę, by wskrzesić jednego ze swoich kompanów. Fallen Legion popycha graczy do podejmowania trudnych decyzji i mierzenia się z ich konsekwencjami.

Fallen Legion

GŁÓWNE CECHY GRY:

  • Legion na Twoje wezwanie – kontroluj do czterech bohaterów jednocześnie, ćwicz śmiertelne kombinacje oraz odpieraj ataki przeciwników za pomocą precyzyjnie uruchomionego bloku w unikalnym systemie walki.
  • Każdy rozkaz ma wpływ na imperium – gracze muszą podejmować szybkie decyzje, aby umiejętnie rządzić swoją krainą. Te wybory definiują rozwój fabuły.
  • Dwa doświadczenia, dwie opowieści – scenariusz Fallen Legion został napisany przez tłumacza Zero Escape: Virtue’s Last Reward, Bena Batemana, i ukazuje konflikt wojenny z dwóch perspektyw, w dwóch różnych grach na PS4 i PS Vita.
  • Utalentowani aktorzy głosowi – w Fallen Legion występują Xanthe Huynh (Persona 5) jako Cecille oraz Darrel Delfin jako Laendur. Za dodatkowy dubbing odpowiadają Kira Buckland, Jalen Cassell, Alan Lee i Dorah Fine.
  • Fantastyczna szata graficzna 2D – od kłów krwiożerczej mantykory do rozświetlonego zachodem słońca zamku Fenumii! Ręcznie rysowana grafika tworzy zachwycający świat.

Fallen Legion

Odwiedź PlayStation Store by złożyć zamówienie przedpremierowe na Fallen Legion: Sins of an Empire (PS 4) a jako bonus otrzymasz Fallen Legion: Flames of Rebellion na PS Vitę.

Aby śledzić nowości związane z nadchodzącą europejską premierą, odwiedzaj oficjalną stronę gry: fallenlegiongame.com, Facebooka oraz Twittera.

INFORMACJA PRASOWA

Komentarze