GAMENERD.PL

Euro Truck Simulator 2 Italia – nowy dodatek jeszcze w tym roku

Włoskie bezdroża, skalne tunele i apenińskie, kręte trasy zapewnią zapierające w piersiach widoki wszystkim fanom Euro Truck Simulator 2. Italia DLC wzbogaci zawartość gry pod koniec tego roku.

Krótko po ogłoszeniu dodatku Heavy Cargo Pack do American Truck Simulator, SCS Software oraz IMGN.PRO wracają z kolejną, ekscytującą wiadomością. Tym razem ucieszy ona wszystkich kierowców ciężarówek, którzy zjeździli Europę wszerz i wzdłuż w Euro Truck Simulator 2. Już pod koniec tego roku gra zostanie wzbogacona o nową, włoską mapę, która zapewni wszystkim truckersom kolejne setki kilometrów do przemierzenia.

 

IMGN.PRO ponownie odpowiada za wydanie na rynku polskim rozszerzenia, nad którym pracują developerzy z czeskiego studia SCS Software. Różnorodność włoskiego krajobrazu urzekła twórców do tego stopnia, że ich decyzja mogła być tylko jedna. Włochy z ich bogatą kulturą, historią i pięknem dołączą jako kolejna mapa do Euro Truck Simulator 2.

Jednocześnie developerzy mieli świadomość, że stawiają przed sobą nie lada wyzwanie. Zależało im bowiem na jak najlepszym przeniesieniu do gry włoskiego krajobrazu. Od górskich szczytów, bo wybrzeże. Od pól uprawnych, po dzikie ostępy. Tak, żeby gracze mogli poczuć się jak prawdziwi truckersi, siedzący za kółkiem i pokonujący kilometry krętych, apenińskich dróg prowadzących ostatecznie do urokliwych miasteczek i dużych aglomeracji miejskich. Wszystko to złoży się na obraz, który zarówno turyści, jak i profesjonalni kierowcy określają mianem Bella Italia.

To jednak nie koniec dobrych wiadomości. Fani gry pamiętają zapewne, że w jej podstawowej wersji jest już kilka włoskich miast, z północnej części kraju. Gracze mogą się spodziewać, że również one zostaną dopracowane i odświeżone razem z premierą nadchodzącego dodatku. A więc nawet Ci, którzy nie zdecydują się na jego zakup od razu, będą się mogli cieszyć częściową aktualizacją.

Dokładna data premiery dodatku wraz z jego ceną zostanie ogłoszona wkrótce.

Więcej informacji na temat podstawowej wersji gry można uzyskać na jej oficjalnej stronie: eurotrucksimulator2.com, Facebooku, Twitterze oraz YouTube.

Komentarze